Ciekawe
Fajne. Dałbym 5, gdyby tę teorię można było jakoś udowodnić...W sumie mógłbym wrzucić kawałek drewna i sam się przekonać, ale nie wiem o jakie drewno chodzi i nie wiem, gdzie są gorzkie...
Grahamoza Noo, teraz już wszystko jasne, he,he.
Nie przepadam za wierszami "wolnymi", dlatego daję tylko 4 gwiazdki. Pomysł na wiersz bardzo ciekawy, ale, według mnie, wymaga dopracowania w kilku miejscach
realista Nie odebrałem tego jako przytyk. I podoba mi się "rozwinięcie tematu"
Dobry wiersz!
Jeden lubi pelargonie, a drugi woli begonie, trzeci woli wąchać bez, wśród tych trzecich jestem też.
Ciekawy limeryk, ale brakuje mi rytmu. 1,2,5 wers oraz 3 i 4 powinny mieć tyle samo zgłosek. Ale daję 4 gwiazdki!
Dzięki za fajny komentarz! A historia jest fikcją literacką (he,he), koledze się przytrafiło...
Dobre!
Dzięki!
Brawo!
Podoba mi się
Niezłe
Świetne!
Ciekawe