*ocierałam
Dziękuję :)
Tutaj nie było, w moim zamiarze, na nie miejsca :) to wiersz na temat zapodany przez Dusza_boli i jednocześnie jakby pożegnanie z nią, skoro opuszcza portal. Chociaż w trakcie pisania...
Ano. Ja ciebie też, Lotos i dziękuję za słowa :)
Chciałam zatrzymać, więc cieszę się, że się udało... Dziękuję.
Pięknie 💗 i ważnie. Niech Wam się szczęści :)
Szanuję Twoją decyzję, choć jej nie chcę. Bardzo wiele wniosłaś i z pewnością jeszcze więcej dobrego byś wniosła na tym portalu... Nie pozostaje mi nic innego jak po cichutku liczyć na...
Może innym razem :)
Chciałabym, ale teraz nie mogę. Może z czasem. Dziękuję i też Ciebie pozdrawiam :)
Gratuluję Duszo zwycięstwa i przede wszystkim świetnego wiersza :)
Ja też :) Co do Twojego tekstu, jest klimatem bardzo zbliżony do mojego. Poza tym ciekawym spojrzeniem na siebie i na to co w nas. Dziękuję, że wpadasz :)
Wszystko czujesz. Nie wiem co napisać ponad "dziękuję".
JagVetInte dokładnie. Ładnie to ująłeś.
Grafomanka może następnym uda mi się bardziej otworzyć wiersz na innych. Chciałabym. Raz jeszcze dzięki, że zajrzałaś :)
A Ty jak zawsze znajdujesz coś o wiele piękniejszego w tym moim pisaniu, niż to na co się pisałam... Dziękuję bardzo :) Czytam ten Twój komentarz i tak sobie myślę, że to też... nikt...
Trafiają w nas się ludzie, wchodzą głębiej i głębiej... przez to stajemy się coraz mniej swoi. Ja nie wiem czy to dobrze czy źle, ale wiem, że potrafi boleć. Tak to czuję, pewnie nawet...
NinjaC nie śmiałabym chcieć czegokolwiek więcej :)
NinjaC od i do. Tak myślałam, że wyczytasz co chciałam, dzięki. Teraz czas na bikini, słońca trochę i temu podobne - lato wymaga uśmiechu i jest nieugięte :)
C₁₂H₂₂O₁₁ ej, wcale nie xD Potrzebowałam Twojego komentarza, jest idealny :) i niech Ci nie będzie smutno.
NinjaC zaciekawiłeś. Napiszesz co znalazłeś?
U mnie smutne wiersze? Gdzie tam xD Lubię Twoją interpretację, daje mi sporo luzu i już odrazu mnie mniej uwiera wszystko inne, dzięki :)
Myślę, że taka bliskość wcale nie jest tak rzadka. Tylko zbyt często zapominana, że warta. Dziękuję.
Tkors "gorej" również brzmi dobrze, ale myślę, że "gorąc" to idealny wybór.
Pięknie mi się czyta Twój komentarz, dziękuję :) Dobrego dnia.
Dziękuję, Lotos. Miło mi, że tu jesteś :)
Czuję się ostrzeżona :) Ale się ładnie komentarzem wpisałeś... dziękuję :)
"koniecznie" brzmi tutaj wszystkim, płonnością, nadzieją, wbrew, uparcie, krucho, ale i najmocniej. Bardzo we mnie trafia takie pisanie.
Się mi trafiłeś z tym komentarzem... właśnie jestem przy Twoim "koniecznie". Dzięki :)
Cudowne jest to gdy poezja wymaga. Już kolejny raz podchodzę do tego wiersza i go i się z nim próbuję. Świetny.
Chciałabym, ale sam wiersz traktuje o czymś więcej :) Lubię bardzo.