Roma

Publikacji
262
Komentarzy
3709
Forum
1767
Obserwuj

Ostatnie komentarze

  • *ocierałam
  • Dziękuję :)
  • Tutaj nie było, w moim zamiarze, na nie miejsca :) to wiersz na temat zapodany przez Dusza_boli i jednocześnie jakby pożegnanie z nią, skoro opuszcza portal. Chociaż w trakcie pisania...
  • wczoraj o 13:19  "duszy (przy dawkowane)"
    Ano. Ja ciebie też, Lotos i dziękuję za słowa :)
  • wczoraj o 11:31  "duszy (przy dawkowane)"
    Chciałam zatrzymać, więc cieszę się, że się udało... Dziękuję.
  • 2 dni temu  chodź
    Pięknie 💗 i ważnie. Niech Wam się szczęści :)
  • Szanuję Twoją decyzję, choć jej nie chcę. Bardzo wiele wniosłaś i z pewnością jeszcze więcej dobrego byś wniosła na tym portalu... Nie pozostaje mi nic innego jak po cichutku liczyć na...
  • 2 dni temu  a jeśli ja wcale.
    Może innym razem :)
  • 3 dni temu  a jeśli ja wcale.
    Chciałabym, ale teraz nie mogę. Może z czasem. Dziękuję i też Ciebie pozdrawiam :)
  • 3 dni temu  Dyplom
    Gratuluję Duszo zwycięstwa i przede wszystkim świetnego wiersza :)
  • 3 dni temu  a jeśli ja wcale.
    Ja też :) Co do Twojego tekstu, jest klimatem bardzo zbliżony do mojego. Poza tym ciekawym spojrzeniem na siebie i na to co w nas. Dziękuję, że wpadasz :)
  • 3 dni temu  a jeśli ja wcale.
    Wszystko czujesz. Nie wiem co napisać ponad "dziękuję".
  • 3 dni temu  a jeśli ja wcale.
    JagVetInte dokładnie. Ładnie to ująłeś.
  • 3 dni temu  a jeśli ja wcale.
    Grafomanka może następnym uda mi się bardziej otworzyć wiersz na innych. Chciałabym. Raz jeszcze dzięki, że zajrzałaś :)
  • 4 dni temu  a jeśli ja wcale.
    A Ty jak zawsze znajdujesz coś o wiele piękniejszego w tym moim pisaniu, niż to na co się pisałam... Dziękuję bardzo :) Czytam ten Twój komentarz i tak sobie myślę, że to też... nikt...
  • 4 dni temu  a jeśli ja wcale.
    Trafiają w nas się ludzie, wchodzą głębiej i głębiej... przez to stajemy się coraz mniej swoi. Ja nie wiem czy to dobrze czy źle, ale wiem, że potrafi boleć. Tak to czuję, pewnie nawet...
  • 4 dni temu  a jeśli ja wcale.
    NinjaC nie śmiałabym chcieć czegokolwiek więcej :)
  • 4 dni temu  a jeśli ja wcale.
    NinjaC od i do. Tak myślałam, że wyczytasz co chciałam, dzięki. Teraz czas na bikini, słońca trochę i temu podobne - lato wymaga uśmiechu i jest nieugięte :)
  • 4 dni temu  a jeśli ja wcale.
    C₁₂H₂₂O₁₁ ej, wcale nie xD Potrzebowałam Twojego komentarza, jest idealny :) i niech Ci nie będzie smutno.
  • 4 dni temu  a jeśli ja wcale.
    NinjaC zaciekawiłeś. Napiszesz co znalazłeś?
  • 4 dni temu  a jeśli ja wcale.
    U mnie smutne wiersze? Gdzie tam xD Lubię Twoją interpretację, daje mi sporo luzu i już odrazu mnie mniej uwiera wszystko inne, dzięki :)
  • 6 dni temu  arché
    Myślę, że taka bliskość wcale nie jest tak rzadka. Tylko zbyt często zapominana, że warta. Dziękuję.
  • 6 dni temu  Gorąc
    Tkors "gorej" również brzmi dobrze, ale myślę, że "gorąc" to idealny wybór.
  • 6 dni temu  arché
    Pięknie mi się czyta Twój komentarz, dziękuję :) Dobrego dnia.
  • 6 dni temu  arché
    Dziękuję, Lotos. Miło mi, że tu jesteś :)
  • 6 dni temu  arché
    Czuję się ostrzeżona :) Ale się ładnie komentarzem wpisałeś... dziękuję :)
  • tydzień temu  Koniecznie
    "koniecznie" brzmi tutaj wszystkim, płonnością, nadzieją, wbrew, uparcie, krucho, ale i najmocniej. Bardzo we mnie trafia takie pisanie.
  • tydzień temu  arché
    Się mi trafiłeś z tym komentarzem... właśnie jestem przy Twoim "koniecznie". Dzięki :)
  • tydzień temu  zwątpia...
    Cudowne jest to gdy poezja wymaga. Już kolejny raz podchodzę do tego wiersza i go i się z nim próbuję. Świetny.
  • tydzień temu  jako żart
    Chciałabym, ale sam wiersz traktuje o czymś więcej :) Lubię bardzo.