Roma

Publikacji
261
Komentarzy
3695
Forum
1767
Obserwuj

Ostatnie komentarze

  • godzinę temu  a jeśli ja wcale.
    A Ty jak zawsze znajdujesz coś o wiele piękniejszego w tym moim pisaniu, niż to na co się pisałam... Dziękuję bardzo :) Czytam ten Twój komentarz i tak sobie myślę, że to też... nikt...
  • godzinę temu  a jeśli ja wcale.
    Trafiają w nas się ludzie, wchodzą głębiej i głębiej... przez to stajemy się coraz mniej swoi. Ja nie wiem czy to dobrze czy źle, ale wiem, że potrafi boleć. Tak to czuję, pewnie nawet...
  • 3 godz. temu  a jeśli ja wcale.
    NinjaC nie śmiałabym chcieć czegokolwiek więcej :)
  • 3 godz. temu  a jeśli ja wcale.
    NinjaC od i do. Tak myślałam, że wyczytasz co chciałam, dzięki. Teraz czas na bikini, słońca trochę i temu podobne - lato wymaga uśmiechu i jest nieugięte :)
  • 4 godz. temu  a jeśli ja wcale.
    C₁₂H₂₂O₁₁ ej, wcale nie xD Potrzebowałam Twojego komentarza, jest idealny :) i niech Ci nie będzie smutno.
  • 4 godz. temu  a jeśli ja wcale.
    NinjaC zaciekawiłeś. Napiszesz co znalazłeś?
  • 4 godz. temu  a jeśli ja wcale.
    U mnie smutne wiersze? Gdzie tam xD Lubię Twoją interpretację, daje mi sporo luzu i już odrazu mnie mniej uwiera wszystko inne, dzięki :)
  • 3 dni temu  arché
    Myślę, że taka bliskość wcale nie jest tak rzadka. Tylko zbyt często zapominana, że warta. Dziękuję.
  • 3 dni temu  Gorąc
    Tkors "gorej" również brzmi dobrze, ale myślę, że "gorąc" to idealny wybór.
  • 3 dni temu  arché
    Pięknie mi się czyta Twój komentarz, dziękuję :) Dobrego dnia.
  • 3 dni temu  arché
    Dziękuję, Lotos. Miło mi, że tu jesteś :)
  • 3 dni temu  arché
    Czuję się ostrzeżona :) Ale się ładnie komentarzem wpisałeś... dziękuję :)
  • 4 dni temu  Koniecznie
    "koniecznie" brzmi tutaj wszystkim, płonnością, nadzieją, wbrew, uparcie, krucho, ale i najmocniej. Bardzo we mnie trafia takie pisanie.
  • 4 dni temu  arché
    Się mi trafiłeś z tym komentarzem... właśnie jestem przy Twoim "koniecznie". Dzięki :)
  • 4 dni temu  wątpia...
    Cudowne jest to gdy poezja wymaga. Już kolejny raz podchodzę do tego wiersza i go i się z nim próbuję. Świetny.
  • 4 dni temu  jako żart
    Chciałabym, ale sam wiersz traktuje o czymś więcej :) Lubię bardzo.
  • 4 dni temu  trochę zimna
    Myślę, że tutaj dłonie grają główną rolę i czuję, że wiem o czym piszesz. Bardzo mi się.
  • Bo my się boimy. Wiele, o siebie, siebie, siebie nawzajem i tego jak przeminiemy. Dlatego zakładamy. Ulotność chwil, choćby pomiędzy. Pokićkałam komentarz, ale inaczej nie umiem, a nie chcę...
  • 4 dni temu  Gorąc
    Jakby klatki, oby filmowe. Lubię takie pisanie. Tworzenie emocji, a nie ich opis. Duszność. A także doceniam wybór nieoczywistego słowa na tytuł. Czuję, że gdyby to był przykładowo...
  • 4 dni temu  nikło
    Grafomanka a jakże xD
  • 4 dni temu  nikło
    Lotos, skończymy się tak samo, zrównani fizjologią. Dobre.
  • 4 dni temu  nikło
    Myślę, że warta. I tyle wystarczy :) Oj wiem, że jak już się człowiek wkręci w taka wojenkę to trudno się skupić na czymkolwiek innym xD
  • 5 dni temu  ty mi
    Powiązałeś. Pamiętasz. Nawet nie wiem jak napisać, że Ci dziękuję, tak żeby odpowiednio mocno wybrzmiało...
  • 5 dni temu  nikło
    Tak też czuję. Dzięki Garściu, bardzo, za dostrzeżenie tego wszystkiego.
  • 5 dni temu  nikło
    To ja dziękuję bardzo za ten komentarz. Ogromnie się cieszę, że trafił do Ciebie :)
  • 5 dni temu  nikło
    Przez chwilę obawiałam się, że tym co w nawiasie spłycę utwór. Nie ten, który napisałam, ale ten, który będzie czytany... Cieszę się, że jednak nie i, że rozumiesz ten fragment....
  • 5 dni temu  nikło
    Można powtworzyć historię z wierszy, piękne to to :)
  • 5 dni temu  nikło
    Dlatego wszystko wokół tego. Dzięki :)
  • tydzień temu  W rozmiarze XL
    Podoba mi się. Czysto i prosto, a brzmi dźwięcznie i wdzięcznie. Choć czytam dla siebie bez "perła"
  • tydzień temu  ty mi
    Dziękuję Tse :) Bardzo dobrze mi Ciebie czytać :)