Średnia ocena: 4.8  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Ewcia 10.02.2017

    Wino zadziałało i dziewczyna wpadła w sidła uczucia.Czy coś z tego będzie? Daję 5

  • SisterofBlood 10.02.2017

    Oby nie miała takiego pecha do mężczyzn jak jej matka i babka :) 5

  • Pasja 10.02.2017

    No i szczesliwe życie zapowiada się dla dziewczyny. Czy więzy rodzinne prysły i zawiazują nowe, tak trudno uwierzyć. Chlopiec piękny, młody, bogaty i ona. 5 . Pozdrawiam i zdrowia życzę

  • illibro 10.02.2017

    Piąteczka ;)...

  • KarolaKorman 10.02.2017

    Pięknie dziękuję, że śledzicie losy Miriam. Jutro podzielę się z Wami kolejną częścią :)

  • Adam T 11.02.2017

    Tak, to było do przewidzenia. On piękny trzydziestoletni (piękny bowiem bogaty), ona drobna, pogubiona, z tragedią w oczach. Do tego dziczyzna i wino. Kim jest ten książe? Co zrobi ona, gdy wino wywietrzeje? Czekam :))Ocena (wiadoma) już poszła :)

  • KarolaKorman 11.02.2017

    Ładnie streściłeś i czekaj, już niebawem następna część :)

  • Specific_girl 12.02.2017

    Wiedziałam, ja zawsze wiem! :) Hahha, ale jakoś to by yło zbyt pięknę, chociaż.... Ty, Karola, lubisz tak pięknie pisać :)

  • KarolaKorman 12.02.2017

    Czasem dla tematu, jakiego się podejmuję, muszę też pisać nieładnie :)

  • Mieszkaniec 14.02.2017

    Trafiłem na ten passus dzisiaj, tj. 14 lutego :) Przypadek? No cóż zostałem wprowadzony w klimaty miłości, aż się na sercu zrobiło ciepło, i nie mam nic przeciwko temu! Przeciwko klimatowi oczywiście.
    (5)

  • KarolaKorman 14.02.2017

    Ha, ha, idealnie trafiłeś w klimat :) Dziękuję, że czytasz :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania