Poprzednie części: 13NStyl - haiku - Pasja
13NStyl - zapisane chwile - Pasja
Twarze, których nigdy się nie zapomina."Dobra pamięć, pamiętliwość... a może
jednak "cud niepamięci".
nie będę wiele chcieć
bo tylko tak że prawie nic
proszę
o zieleń wiosenną i słoneczne chwile
na zawsze
uśmiech na twarzy i ramię kiedy upadać będę
nie będę wiele chcieć
tylko po prostu siebie na niezapomnienie
Komentarze (9)
Takie jakieś spokojne O!
'Siebie na niezapomnienie', trudno tak sobą być. C12 ¬‿¬
Trudno, ale trzeba mieć siebie na wyłączność, tak jak myślisz o C12 O!
Stylowy
na wyłączność siebie nawet o wodzie i chlebie ¬‿¬
Szpilka i konto zabezpieczyć na czarną godzinę O!
Trudno, ale pudło!
Dwie pozycje nie wchodzą do całej listy, więc popraw tytuły.
Strzelam w parki:
SZPILKA/ASTERIA
Znowu ja.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania