Poprzednie części13NStyl - haiku - Pasja
Pokaż listęUkryj listę

13NStyl - zapisane chwile - Pasja

Twarze, których nigdy się nie zapomina."Dobra pamięć, pamiętliwość... a może

jednak "cud niepamięci".

 

nie będę wiele chcieć

bo tylko tak że prawie nic

proszę

o zieleń wiosenną i słoneczne chwile

na zawsze

uśmiech na twarzy i ramię kiedy upadać będę

nie będę wiele chcieć

 

tylko po prostu siebie na niezapomnienie

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • Takie jakieś spokojne O!

  • Szpilka 2 miesiące temu

    'Siebie na niezapomnienie', trudno tak sobą być. C12 ¬‿¬

  • Trudno, ale trzeba mieć siebie na wyłączność, tak jak myślisz o C12 O!

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Stylowy

    na wyłączność siebie nawet o wodzie i chlebie ¬‿¬

  • Szpilka i konto zabezpieczyć na czarną godzinę O!

  • Pasja miesiąc temu

    Trudno, ale pudło!

  • Aisak miesiąc temu

    Dwie pozycje nie wchodzą do całej listy, więc popraw tytuły.

  • Królowa Tautogramów miesiąc temu

    Strzelam w parki:
    SZPILKA/ASTERIA

  • Pasja miesiąc temu

    Znowu ja.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania