Poprzednie części: 13NStyl - haiku - Pasja
13NStyl - Fauna - JagVetlnte
w temacie: Kruk krukowi oka nie wykole albo kurwa kurwie łba nie urwie.
Człowiek człowiekowi wilkiem,
Kiwi kiwi kiwi,
A kurwy...
Kurwa kurwie łba nie urwie,
lecz
Kurwa kurwie kurwą
bywa.
Komentarze (46)
Dobre rozpracowanie tematu i w pewnym sencie flashback też.
Jejku jakie to okropne: w Australii były także inne okropieństwa 🛵
/kurwa) to zbyt małe słowo aby wypowiedzieć
Zawsze figuruje razem: kościół bezwzględna szajba
il cuore Jak potrzebujesz defekacji,
To nasraj sobie w talerz do kolacji
Razem gówno zjecie z koprofilem
Bo to gównojadów przywilej
Tu forum opowijskiego nie zabrudzaj
Bo to forum nie dla szajbusów ale dla ludzi.
il cuore coś się naje...o?
realista cichaj O!
realista jeśli to forum dla ludzi, to stąd znikaj wraz z oszołomem bogumiłem, który popiera mordowanie dzieci. Jesteście siebie warci, co widać po tym, jak pod swoimi tekstami liżecie sobie nawzajem tyłki :)
SwanSong Jak ci smakuje kolacja koprifila ,
to dołącz do ilcuora
**liżecie sobie nawzajem tyłki** to ty z karolkiem.
Jak potrzebujesz defekacji,
To nasraj sobie w talerz do kolacji
Razem gówno zjecie z koprofilem
Bo to gównojadów przywilej
Tu forum opowijskiego nie zabrudzaj
Bo to forum nie dla szajbusów ale dla ludzi.
Niepowtarzalny Styl z Opowi. Nie ja tu wlazłem żeby srać na katolików.
Goń chama z portalu goń.
**il cuore 7 godz. temu
Zawsze figuruje razem: kościół bezwzględna szajba**
realista bardzo dużo mówisz o jedzeniu gówna, ale nas naprawdę nie interesują twoje upodobania kulinarne.
SwanSong Poczytaj karolka wasz wytwór prawdziwej męskości opowijskiej. Nie będę przytaczał ohydy bo mam obrzydzenie do tego rodzaju zwierzeń. Paszoł won!
realista idźcie robić syf u siebie. Ewentualnie na forum, zróbcie pokój walenia się po łbach. I odstosunkujcie się od konkursów.
JagVetInte. O jakże obłudne spostrzeżenie z nawoływaniem do spokoju. Powinieneś to zauważyć, że to jest mój cel od pierwszego wpisu na opowi. Jednak twoja równowaga okładania się dechą przez bandytę i ofiarę, zawsze kończy się tragicznie dla ofiary. Patrz DUEL, gdzie chcesz być jednostronnym sekundantem, namawiającym do zabicia tego niewygodnego. Kościół to nasza Matka, więc nie porównuj go do bandziora.
""il cuore wczoraj o 13:14 Zawsze figuruje razem: kościół bezwzględna szajba""
Zawiodłeś mnie intelektualnie, stając się jego wspólnikiem ,, bezwzględna szajba".
realista proszę nie odpisuj już więcej tutaj O! idź gdzieś obok O!
realista dobra, wąchaj siura
realista idź lizać rowa bogumiłowi, bo ostatnio to twoje hobby.
NSzO.nie odpisuj już więcej tutaj O! idź gdzieś obok O! czy cuś :))
JagVetInte . Tu pokazałeś poezję z dna szamba twoich 'tfurcuf'
Odsłoniłeś swój klan nienawistnych trolli
I jakoś chamstwo pod *konkursem* już cię nie boli.
JagVetInte 21 min. temu realista dobra, wąchaj siura
SwanSong 7 min. temu realista idź lizać rowa bogumiłowi, bo ostatnio to twoje hobby.
il cuore wczoraj o 13:02 /kurwa) to zbyt małe słowo aby wypowiedzieć
realista ojejku. Straszne rzeczy.
JagVetInte można się pochlastać, takie rzeczy na widok publiczny O!
JagVetInte. Na koniec zaśpiewaj tram ta tam
Jak dobrze być tam, gdzie jest chłam.
realista rampam pam amen
realista chłam jest wszędzie tam gdzie się pojawiasz. Ja już nic na to nie poradzę 😑
Niepowtarzalny Styl z Opowi i jeszcze riszki siszki siszki siszki i heszke w meszke
Wracając, no straszne noooo... Może niech do bravo napisze?
realista
Przestań spamować pod tekstem Stylowego, bo cię obezwładnię i stracisz przytomność❗️❗️❗️
Aisak Ha ha ha , poszła mrówka ze słoniem w zawody.
I na tym skończyły się jej wywody
Bo nie pod tym adresem jest spam
I chamski chłam. Idź napij się zimnej wody.
***NSzO.nie odpisuj już więcej tutaj O! idź gdzieś obok O! czy cuś :))
JagVetInte . Tu pokazałeś poezję z dna szamba twoich 'tfurcuf'
Odsłoniłeś swój klan nienawistnych trolli
I jakoś chamstwo pod *konkursem* już cię nie boli.
JagVetInte 21 min. temu realista dobra, wąchaj siura
SwanSong 7 min. temu realista idź lizać rowa bogumiłowi, bo ostatnio to twoje hobby.
il cuore wczoraj o 13:02 /kurwa) to zbyt małe słowo aby wypowiedzieć
realista
Zgłaszam cię do admina i zaraz zrzednie ci ta paskudna mina❗️❗️❗️
😡😡😡
Aisak W przeciwieństwie do ciebie nie napisałem na nikogo żadnego spamu. To twoje nawoływanie:
***Autor: Aisak Data dodania: 24.08.2019 Polak zabija Żyda i przerabia go na ciało Jezusa
https://www.opowi.pl/polak-zabija-zyda-i-przerabia-go-na-a53992/#comment-1018129
polaczki polaczki
leniwe robaczki
opasłe bydlaczki***
realista
Wiesz co to jest spam? Panuj nad swoimi komentarzami i przestań już spamować, bo od tego jest forum.
Ty zablokowałeś większość, psychopato, i mam nadzieję, że większość zablokuje ciebie!
Płyń już stąd❗️
Aisak No tak * psychopato*.Żebyś coś pojęła, to trzeba ci nakładać łopatą.
To że mnie jakiś troll opowijski zablokuje,
to mi nawet pasuje, bo już gówna mi nie wpisuje.
realista
SAM WYPISUJESZ 💩 POD TEKSTAMI INNYCH, TY PODŁY, BEZCZELNY HIPOKRYTO! NIE PISZ JUŻ DO MNIE, BO RZUCĘ NA CIEBIE KLĄTWĘ SZATANA! Ty taki owaki!
Aisak Bardzo ci do twarzy z tymi wilczymi ślepiami.
Przeżyłem ruskie wywózki na -50
To i przeżyje te opowijskie szuje
Stal hartuje się w zimnie.
Ja nie podlegam żadnej klątwie,
bo mam Anioła Stróża.
Ele mele dudki realista jest malutki, maciupeńki, tycityci, zaraz Szatan go pochwyci.
Raz Dwa Trzy już nie zagrasz ze mną Ty!
Ale piękna klątwa😇
Aisak Trudno tu się biedzisz
Idź już spać bo bredzisz
Tak ci zależało na opowi dla konkursu
A sama go podpalasz dodając chrustu
NSzO też ta hipokryzja kasiA pasuje
Bo zgodnie z założeniem katoli napastuje.
U autora o katolach nie było słowa
il cuore *kościół bezwzględna szajba*
I u kasiA odniesienia ani słowa
Bo z szatanem była zmowa.
realista chyba diabła masz na ramieniu ha ha ha
Ais
Zakochany, czy cuś :))
Niepowtarzalny Styl z Opowi jeszcze jak ♥️ wspaniała kobieta.
Niepowtarzalny Styl z Opowi w sensie że chodzi o moją żonę 😏
JagVetInte nie tłumacz się :))
NSzO,
Nie chciałbyś może zablokować realisty?
Zablokowany na 24 godziny do wyjaśnienia O!
Rzuciłam na niego klątwę, niedługo zamieni się w mątwę🤭
Strzelam w parki:
JAG/ROMA
Nosz...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania