Poprzednie części13NStyl - haiku - Pasja
Pokaż listęUkryj listę

13NStyl - Fauna - JagVetlnte

w temacie: Kruk krukowi oka nie wykole albo kurwa kurwie łba nie urwie.

 

Człowiek człowiekowi wilkiem,

Kiwi kiwi kiwi,

A kurwy...

Kurwa kurwie łba nie urwie,

lecz

Kurwa kurwie kurwą

bywa.

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (46)

  • Dobre rozpracowanie tematu i w pewnym sencie flashback też.

  • il cuore miesiąc temu

    Jejku jakie to okropne: w Australii były także inne okropieństwa 🛵

  • il cuore miesiąc temu

    /kurwa) to zbyt małe słowo aby wypowiedzieć

  • il cuore miesiąc temu

    Zawsze figuruje razem: kościół bezwzględna szajba

  • realista miesiąc temu

    il cuore Jak potrzebujesz defekacji,
    To nasraj sobie w talerz do kolacji
    Razem gówno zjecie z koprofilem
    Bo to gównojadów przywilej
    Tu forum opowijskiego nie zabrudzaj
    Bo to forum nie dla szajbusów ale dla ludzi.

  • il cuore coś się naje...o?

  • realista cichaj O!

  • SwanSong miesiąc temu

    realista jeśli to forum dla ludzi, to stąd znikaj wraz z oszołomem bogumiłem, który popiera mordowanie dzieci. Jesteście siebie warci, co widać po tym, jak pod swoimi tekstami liżecie sobie nawzajem tyłki :)

  • realista miesiąc temu

    SwanSong Jak ci smakuje kolacja koprifila ,
    to dołącz do ilcuora
    **liżecie sobie nawzajem tyłki** to ty z karolkiem.
    Jak potrzebujesz defekacji,
    To nasraj sobie w talerz do kolacji
    Razem gówno zjecie z koprofilem
    Bo to gównojadów przywilej
    Tu forum opowijskiego nie zabrudzaj
    Bo to forum nie dla szajbusów ale dla ludzi.

  • realista miesiąc temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi. Nie ja tu wlazłem żeby srać na katolików.
    Goń chama z portalu goń.
    **il cuore 7 godz. temu
    Zawsze figuruje razem: kościół bezwzględna szajba**

  • SwanSong miesiąc temu

    realista bardzo dużo mówisz o jedzeniu gówna, ale nas naprawdę nie interesują twoje upodobania kulinarne.

  • realista miesiąc temu

    SwanSong Poczytaj karolka wasz wytwór prawdziwej męskości opowijskiej. Nie będę przytaczał ohydy bo mam obrzydzenie do tego rodzaju zwierzeń. Paszoł won!

  • JagVetInte miesiąc temu

    realista idźcie robić syf u siebie. Ewentualnie na forum, zróbcie pokój walenia się po łbach. I odstosunkujcie się od konkursów.

  • realista 3 tygodnie temu

    JagVetInte. O jakże obłudne spostrzeżenie z nawoływaniem do spokoju. Powinieneś to zauważyć, że to jest mój cel od pierwszego wpisu na opowi. Jednak twoja równowaga okładania się dechą przez bandytę i ofiarę, zawsze kończy się tragicznie dla ofiary. Patrz DUEL, gdzie chcesz być jednostronnym sekundantem, namawiającym do zabicia tego niewygodnego. Kościół to nasza Matka, więc nie porównuj go do bandziora.
    ""il cuore wczoraj o 13:14 Zawsze figuruje razem: kościół bezwzględna szajba""
    Zawiodłeś mnie intelektualnie, stając się jego wspólnikiem ,, bezwzględna szajba".

  • realista proszę nie odpisuj już więcej tutaj O! idź gdzieś obok O!

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    realista dobra, wąchaj siura

  • SwanSong 3 tygodnie temu

    realista idź lizać rowa bogumiłowi, bo ostatnio to twoje hobby.

  • realista 3 tygodnie temu

    NSzO.nie odpisuj już więcej tutaj O! idź gdzieś obok O! czy cuś :))
    JagVetInte . Tu pokazałeś poezję z dna szamba twoich 'tfurcuf'
    Odsłoniłeś swój klan nienawistnych trolli
    I jakoś chamstwo pod *konkursem* już cię nie boli.

    JagVetInte 21 min. temu realista dobra, wąchaj siura

    SwanSong 7 min. temu realista idź lizać rowa bogumiłowi, bo ostatnio to twoje hobby.

    il cuore wczoraj o 13:02 /kurwa) to zbyt małe słowo aby wypowiedzieć

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    realista ojejku. Straszne rzeczy.

  • JagVetInte można się pochlastać, takie rzeczy na widok publiczny O!

  • realista 3 tygodnie temu

    JagVetInte. Na koniec zaśpiewaj tram ta tam
    Jak dobrze być tam, gdzie jest chłam.

  • realista rampam pam amen

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    realista chłam jest wszędzie tam gdzie się pojawiasz. Ja już nic na to nie poradzę 😑

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi i jeszcze riszki siszki siszki siszki i heszke w meszke

    Wracając, no straszne noooo... Może niech do bravo napisze?

  • Aisak 3 tygodnie temu

    realista
    Przestań spamować pod tekstem Stylowego, bo cię obezwładnię i stracisz przytomność❗️❗️❗️

  • realista 3 tygodnie temu

    Aisak Ha ha ha , poszła mrówka ze słoniem w zawody.
    I na tym skończyły się jej wywody
    Bo nie pod tym adresem jest spam
    I chamski chłam. Idź napij się zimnej wody.
    ***NSzO.nie odpisuj już więcej tutaj O! idź gdzieś obok O! czy cuś :))
    JagVetInte . Tu pokazałeś poezję z dna szamba twoich 'tfurcuf'
    Odsłoniłeś swój klan nienawistnych trolli
    I jakoś chamstwo pod *konkursem* już cię nie boli.

    JagVetInte 21 min. temu realista dobra, wąchaj siura

    SwanSong 7 min. temu realista idź lizać rowa bogumiłowi, bo ostatnio to twoje hobby.

    il cuore wczoraj o 13:02 /kurwa) to zbyt małe słowo aby wypowiedzieć

  • Aisak 3 tygodnie temu

    realista
    Zgłaszam cię do admina i zaraz zrzednie ci ta paskudna mina❗️❗️❗️
    😡😡😡

  • realista 3 tygodnie temu

    Aisak W przeciwieństwie do ciebie nie napisałem na nikogo żadnego spamu. To twoje nawoływanie:
    ***Autor: Aisak Data dodania: 24.08.2019 Polak zabija Żyda i przerabia go na ciało Jezusa
    https://www.opowi.pl/polak-zabija-zyda-i-przerabia-go-na-a53992/#comment-1018129
    polaczki polaczki
    leniwe robaczki
    opasłe bydlaczki***

  • Aisak 3 tygodnie temu

    realista
    Wiesz co to jest spam? Panuj nad swoimi komentarzami i przestań już spamować, bo od tego jest forum.
    Ty zablokowałeś większość, psychopato, i mam nadzieję, że większość zablokuje ciebie!
    Płyń już stąd❗️

  • realista 3 tygodnie temu

    Aisak No tak * psychopato*.Żebyś coś pojęła, to trzeba ci nakładać łopatą.
    To że mnie jakiś troll opowijski zablokuje,
    to mi nawet pasuje, bo już gówna mi nie wpisuje.

  • Aisak 3 tygodnie temu

    realista
    SAM WYPISUJESZ 💩 POD TEKSTAMI INNYCH, TY PODŁY, BEZCZELNY HIPOKRYTO! NIE PISZ JUŻ DO MNIE, BO RZUCĘ NA CIEBIE KLĄTWĘ SZATANA! Ty taki owaki!

  • realista 3 tygodnie temu

    Aisak Bardzo ci do twarzy z tymi wilczymi ślepiami.
    Przeżyłem ruskie wywózki na -50
    To i przeżyje te opowijskie szuje
    Stal hartuje się w zimnie.
    Ja nie podlegam żadnej klątwie,
    bo mam Anioła Stróża.

  • Aisak 3 tygodnie temu

    Ele mele dudki realista jest malutki, maciupeńki, tycityci, zaraz Szatan go pochwyci.
    Raz Dwa Trzy już nie zagrasz ze mną Ty!

  • Aisak 3 tygodnie temu

    Ale piękna klątwa😇

  • realista 3 tygodnie temu

    Aisak Trudno tu się biedzisz
    Idź już spać bo bredzisz
    Tak ci zależało na opowi dla konkursu
    A sama go podpalasz dodając chrustu
    NSzO też ta hipokryzja kasiA pasuje
    Bo zgodnie z założeniem katoli napastuje.
    U autora o katolach nie było słowa
    il cuore *kościół bezwzględna szajba*
    I u kasiA odniesienia ani słowa
    Bo z szatanem była zmowa.

  • realista chyba diabła masz na ramieniu ha ha ha

  • JagVetInte miesiąc temu

    Ais

  • Zakochany, czy cuś :))

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi jeszcze jak ♥️ wspaniała kobieta.

  • JagVetInte 3 tygodnie temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi w sensie że chodzi o moją żonę 😏

  • JagVetInte nie tłumacz się :))

  • Aisak 3 tygodnie temu

    NSzO,
    Nie chciałbyś może zablokować realisty?

  • Zablokowany na 24 godziny do wyjaśnienia O!

  • Aisak 3 tygodnie temu

    Rzuciłam na niego klątwę, niedługo zamieni się w mątwę🤭

  • Królowa Tautogramów 2 tygodnie temu

    Strzelam w parki:
    JAG/ROMA

  • JagVetInte 2 tygodnie temu

    Nosz...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania