Poprzednie części: 13NStyl - haiku - Pasja
13NStyl - strategia przetrwania - JagVetlnte
w temacie: Taniej, za trzy pięćdziesiąt. I z trzysta żappsów.
polisa na czarną godzinę
aktywuj
głód przegrał z algorytmem
wirtualne punkty na szkle
wymienione na chwilę
bez ssania w brzuchu
siedemset zappsów za pasztet
trzy pięćdziesiąt za trzy bułki
dziesięć groszy winy
wbite wzrokiem w podłogę
przed kasą
słona cena bycia człowiekiem
w promocji
a teraz smacznego
przełykania smaku beznadziei
koszt złudzeń gratis
Komentarze (12)
Reklama to nabijanie ludzi w butelkę O!
Wiadomo kto napisał.
Pamiętam także czasy po dwutysięcznym gdy bezrobotność przekraczała 20%
Wejście do unii było logicznym aliansem i nawet jp2 to wiedział: ten subiektywny śmieć zwany także kurwą estradową 🥺
Gaś emocje O!
Masz rację: spoko ale czasem trzeba wypuścić gazy żeby nie pęknąć 💥
il cuore
tak wydaje się obszczymurkom. Poukładanemu wystarczy zrobić użytek z półkul. Tych wyżej, oczywista oczywistość. Niby prosta sprawa, a ile świeżego powietrza.
To "wypuszczanie gazów" wydaje się być jedyną ulubioną, także udoskonaloną czynnością,
jaką dajesz radę wykonywać samodzielnie.
Jesteś, panie chłopie kochany wciąż u kogoś i nie z przypadku więc zostaw te epitety rodzicielom, babci, nie podtykaj dzieciom czy wnukom innych.
ireneo i ul cuore, weźcie swój syf i idźcie do siebie. Może odblokujcie swoje profile i tam się kłóćcie. A nie u innych użytkowników i pod profilami konkursowymi?
To będzie po prostu fair.
JagVetInte brawo!
Asteria
Możliwe, że Asteria, ale czy na pewno?
Niepowtarzalny Styl z Opowi no liczę na to
Strzelam w parki:
CHO/ASTERIA
😁
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania