13NStyl - bez powodu noszę klucz na szyi - Pasja
w temacie: Człowiek ma prawo być nieznaczący i nieznany.
bo dlaczego
w dotyku się stykasz z moim ciałem i chcesz więcej dla siebie zabrać
nie pytasz bierzesz a ja nie chcę być twoja
jestem swoja
dla tkanki krwinki i kości dla serca bicia dla kamienia
dla dna DNA
dla każdej głoski tchnienia
swoja niczyja jestem
w butach na wysokich obcasach z wyzywającą elegancją wariatki
a co
mogę bo mam ochotę na majtki koronkowe dzisiaj
czarne i nie byle jakie
ta historia nie ma puenty ta historia pływa sobie kraulem
w pamięci tej bocznej i wylewnej
na dzień na dwa przed utratą dziewictwa ja głupia
wypatruję gwiazdy
tej jednej spadającej z firmamentu nieba i
jak zawsze
bez sensu jakiegoś bez dalszego ciągu wciąż czekam
Komentarze (17)
Każdy może być sobą O!
Bardzo mi się podoba. Od tytułu po czekanie...
I teraz muszę wziąć i coś napisać na NSzO żeby nie było, że tylko zgadywać przyszłam xD
A może nie tyle zgadywać, co wiedzieć... Pasja, to musi być Pasja :)
Możliwe, że Pasją? Może zapomniałaś o czymś :))
Skąd wiedziałaś?
Dzięki za podobanie i ślad.
Pasja jakoś mi wybrzmiałaś w tym wierszu.
Nie ma za co, bardzo mi się spodobał :)
Tsecylia
Tak myślisz? Możliwe O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi możliwe że źle myślę 😑
Ale najważniejsze że myślę 😏
Niestety Panie Jagu, to ja.
Fajoski i to bardzo ¬‿¬ Faceci mają niezdrowe poczucie własności, a przecież z kimś się jest, a nie kogoś się ma.
Ano mają takie pomylenie O!
Stawiam na Romę ¬‿¬
Gdzie stawiasz?
Stylowy
Na głowie, jak Dara eurowizyjne trofeum ¬‿¬
Bardzo źle postawiłaś. :))
Strzelam w parki:
ASTERIA/PASJĄ
Brawo połowicznie :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania