Poprzednie części13NStyl - haiku - Pasja
Pokaż listęUkryj listę

13NStyl - bez powodu noszę klucz na szyi - Pasja

w temacie: Człowiek ma prawo być nieznaczący i nieznany.

 

bo dlaczego

w dotyku się stykasz z moim ciałem i chcesz więcej dla siebie zabrać

nie pytasz bierzesz a ja nie chcę być twoja

jestem swoja

dla tkanki krwinki i kości dla serca bicia dla kamienia

dla dna DNA

dla każdej głoski tchnienia

swoja niczyja jestem

w butach na wysokich obcasach z wyzywającą elegancją wariatki

a co

mogę bo mam ochotę na majtki koronkowe dzisiaj

czarne i nie byle jakie

 

ta historia nie ma puenty ta historia pływa sobie kraulem

w pamięci tej bocznej i wylewnej

na dzień na dwa przed utratą dziewictwa ja głupia

wypatruję gwiazdy

tej jednej spadającej z firmamentu nieba i

jak zawsze

bez sensu jakiegoś bez dalszego ciągu wciąż czekam

Średnia ocena: 4.6  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Każdy może być sobą O!

  • Roma miesiąc temu

    Bardzo mi się podoba. Od tytułu po czekanie...

    I teraz muszę wziąć i coś napisać na NSzO żeby nie było, że tylko zgadywać przyszłam xD
    A może nie tyle zgadywać, co wiedzieć... Pasja, to musi być Pasja :)

  • Możliwe, że Pasją? Może zapomniałaś o czymś :))

  • Pasja 3 tygodnie temu

    Skąd wiedziałaś?
    Dzięki za podobanie i ślad.

  • Roma 3 tygodnie temu

    Pasja jakoś mi wybrzmiałaś w tym wierszu.
    Nie ma za co, bardzo mi się spodobał :)

  • JagVetInte miesiąc temu

    Tsecylia

  • Tak myślisz? Możliwe O!

  • JagVetInte miesiąc temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi możliwe że źle myślę 😑

    Ale najważniejsze że myślę 😏

  • Pasja 3 tygodnie temu

    Niestety Panie Jagu, to ja.

  • Szpilka miesiąc temu

    Fajoski i to bardzo ¬‿¬ Faceci mają niezdrowe poczucie własności, a przecież z kimś się jest, a nie kogoś się ma.

  • Ano mają takie pomylenie O!

  • Szpilka miesiąc temu

    Stawiam na Romę ¬‿¬

  • Gdzie stawiasz?

  • Szpilka miesiąc temu

    Stylowy

    Na głowie, jak Dara eurowizyjne trofeum ¬‿¬

  • Pasja 3 tygodnie temu

    Bardzo źle postawiłaś. :))

  • Królowa Tautogramów miesiąc temu

    Strzelam w parki:
    ASTERIA/PASJĄ

  • Pasja 3 tygodnie temu

    Brawo połowicznie :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania