13NStyl - dzień dobry Alzheimerku - Pasja
w temacie: Twarze, których nigdy się nie zapomina."Dobra pamięć, pamiętliwość...
a może jednak "cud niepamięci".
Jadwigo zdejmij twarz rzecze lustro
dzisiaj już czwartek wtorek był przedwczoraj
a jeśli nie ściągnę to co mi zrobisz lustrzana taflo
roztrzaskam ci gębę na trzynaście kawałków będziesz skomleć jak suka
ha ha ha rozbawiłeś mnie Sebastianie nasączony srebrzanką jesteś niewiarygodny
w tej swojej powłoce
raz irytujesz a raz fascynujesz się mną od lat powtarzasz wciąż te same twarze
które są projekcją ciebie mnie nas
a kiedy syndrom lustra obnaża wewnętrzne pragnienia zawracasz do wiosny
a kiedy czas zaburza myślenie tworzysz cienie na pamiętaniu
a kiedy nie rozpoznajesz własnego odbicia nikniesz powoli w przemijaniu... dobranoc
Komentarze (8)
Dobre odbicie człowieka O!
Trochę smutno, trochę wesoło.
Strzelę w JagVetlnte
Z tym że nie na pewno dobry strzał O!
Pasja
Możliwe, że Pasją, ale czy pewne O!
Brawo!!!
Strzelam w parki:
SZPILKA/PASJĄ
Brawo w połowie :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania