13NStyl - Niewiedzątko - JagVetlnte
w tematach: Człowiek ma prawo być nieznaczący i nieznany. Pomylone priorytety,
czyli nie znam się, ale się wypowiem. "taniej. za trzy pięćdziesiąt. i z trzysta żappsów".
Za dużo nie umiem lecz się wypowiem
mimo że nie wiem, nawet się nie dowiem.
Proszę was bardzo mi dajcie atencję,
w zamian wam sypnę chuj nie inwencję
Biedny ja mały człowieczek tak smutny.
Tylko zamęcik siać umiem. Jebutny.
Ekspert od zdrowia, wojny, inflacji,
byleby tylko mieć ciut satysfakcji.
Wiedza - przeżytek, a dzisiaj się liczy
Kto głośniej krzyczy w bagnie i dziczy.
Więc sypię ten chłam, klikajcie barany
Jam w swoim narcyzmie na wskroś zakochany.
************
I tak się kręci ta karuzela.
Głupota bije od poniedziałku do wesela.
Wypowiem się znowu, choć racji nie mam za grosz.
Wrzuć mi gwiazdeczkę i rzuć jakiś... Grosz?
Komentarze (11)
Widzisz jak się przykładam dla ciebie? O!
No widzisz, na bakier z rymami, a dla Ciebie o!
Zabawny i prawdziwy. Aisak albo Stylowy, się zobaczy, na kogo padnie ¬‿¬
To strzelaj w środek O!
Stylowy
Jak u Jankesów, tylko że z łuku
i się nie stanie nikomu kuku ¬‿¬
Szpilka 😶🌫️
Szpilka. Lub Ais.
Strzelam w parki:
JAG/STYLOWY
Ech ☹️
Ty też mnie trafiłeś kilka razy 😄
Aisak niby tak, ale przy takiej ilości tekstów, Twój strzał jest potężniejszy 😅
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania