Poprzednie części: 13NStyl - haiku - Pasja
13NStyl - podarta niebieska karta - Aisak
w temacie: Dobra pamięć, pamiętliwość... a może jednak "cud niepamięci"
pogrzebaliśmy w myślach wszystkie krzywdy
każdy ból
wylane łzy
odchodzą w niepamięć
możemy spokojnie spać
oddychać
bez oglądania się za siebie
nie połamiesz nam rąk
nie wbijesz noża w plecy
nie wyśmiejesz
nie wyprzedasz wszystkiego
żebyśmy głodowali
nie zrobisz już nic
zdechłeś
a my jesteśmy
wolni i szczęśliwi
Komentarze (9)
W tym przypadku, śmierć jest uwolnieniem
Bardzo dokładnie tak jest poza scenariuszem wizualnym nawet w trakcie ceremonii, gdy wytresowany idiota w habicie odpierdala czego Sam nie rozumie ⛽
I dobrze, że można o tym pisać O!
CHO12
Jag, to nie ja to Ty ;)
Ty, Ty, tylko Ty 🤨
Jag A Ty, Ty, Ty...
C₁₂H₂₂O₁₁ a ja to nie wiem 😶🌫️
Strzelam w parki:
PASJĄ/ASTERIA
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania