2 x Carmen, część 1

Niebieskie oczy wpatrzone we własne odbicie w wielkim lustrze, które jest rozsuwanymi drzwiami szafy, garderoby. Prócz jej niewielkiej, siedzącej postaci odbija przestrzenny, jasny pokój umeblowany dziecięcymi meblami w białym kolorze z dodatkiem różowej tapicerki.

 

Na całość zapraszam do Zeszytu trzeciego mojej książki: Opowiadania z zakładką :)

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (28)

  • NataliaO 09.04.2015

    Jakie to było słodkie, delikatne i tak subtelnie przedstawione. Podobało mi się 5:)

  • KarolaKorman 09.04.2015

    Cieszę się, że się podobało :).

  • NataliaO 09.04.2015

    no, urocze było :)

  • KarolaKorman 09.04.2015

    Wstawiłam pierwszą część, a mam na razie pięć. Chciałam mieć więcej czasu na pisanie przez wstawienie tych programów, ale coś mi blokuje i nie mogę ich wstawić.

  • NataliaO 09.04.2015

    Uuuu

  • BreezyLove 09.04.2015

    Zgadzam się z Natalią, takie urocze to było ;) 5

  • KarolaKorman 09.04.2015

    Dziękuję :)

  • wolfie 09.04.2015

    Dzięki Twojemu opowiadaniu uśmiech zagościł na mojej twarzy :) To było takie delikatne i niewinne :) Super, bardzo mi się podobało. Będę czekać na kolejną część.

  • Angela 09.04.2015

    Naprawdę prześliczne, a komentarze powyżej powiedziały już wszystko : ) 5

  • KarolaKorman 09.04.2015

    Dziękuję wszystkim :)

  • DuŚka ^.^ 10.04.2015

    Zgadzam się ze wszystkimi komentarzami, więc nie będę się powtarzac :) Urocze ^^ zasługuje na 5

  • KarolaKorman 10.04.2015

    DuŚka ^.^ , dziękuję za wszystkie Twoje komentarze. Widzę, że spędziłaś ze mną poranek ( taka przenośnia ) :)

  • Amy 18.04.2015

    Zauważyłam kilka błędów interpunkcyjnych, ale poza tym chyba nie mam się do czego przyczepić. Bardzo przyjemnie mi się czytało. :)

  • Majeczuunia 02.05.2015

    Ładne. Głębokie. Idę dalej :)

  • KarolaKorman 03.05.2015

    Witam i cieszę się, że zaglądnęłaś do mnie :)

  • J.J Leto 09.07.2015

    Bardzo niewinne opowiadanko. Czułe i delikatne.
    Miło.
    Moja ocena 4

  • KarolaKorman 10.07.2015

    Dziękuję :)

  • Majeczuunia 13.07.2015

    Zaczynam czytać to opowiadanie jeszcze raz, bo naszło mnie na re-ready. Nie mam zastrzeżeń. Jak zwykle piękne, pełne delikatnych opisów. Już zostawiłam 5 ostatnim razem i idę dalej :)

  • KarolaKorman 13.07.2015

    Cieszę się, że tak Ci przypadło do gustu. Miłej lektury życzę :)*

  • Majeczuunia 13.07.2015

    O, na pewno miła będzie :D

  • Neli 28.07.2015

    Postanowiłam wziąć się za czytanie tego opowiadania. Już pierwszy rozdział jest genialny! Doskonale trafiłaś w mój gust. Szukałam takiego opowiadania. Pomogła mi trochę recenzja Danusi. Świetny rozdział. Fajny początek historii. Daję pięć. ;)

  • KarolaKorman 28.07.2015

    Cieszę się, że wybrałaś jedno z moich opowiadań :) Mam nadzieję, że Cię nie zawiodę :)

  • Dominik 18.08.2015

    Subtelna, urocza i mądra historia. Jest ładna i konkretnie przedstawiona.
    5

  • KarolaKorman 19.08.2015

    Dziękuję bardzo :)

  • Neli 18.09.2015

    Zrobiłam pauzę w czytaniu tego opowiadania, ale dotąd, co przeczytałam podobało mi się. Otrzymuję zgodę na dodanie je na fejsa? :D

  • KarolaKorman 18.09.2015

    Neli, już pod ,,Informacją'' pisałam Ci, że możesz dodać co chcesz ode mnie. Ja nie mam fb, więc nawet nie zaglądnę, to dasz mi znać jak się przyjęło :) Dziękuję, że pomyślałaś o mnie :)

  • Neli 19.09.2015

    Chciałam się upewnić, więc napisałam. :)

  • Specific_girl 22.08.2016

    Nie wiem czemu, ale właśnie ten tytuł mnie dziś zaciekawił. Po przeczytaniu tekstu stwierdziłam, że jeszcze bardziej mnie zaciekawił. :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania