Średnia ocena: 4.8  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • wolfie 16.04.2015

    Dobry rozdział, płynnie się go czyta, jednak znów zdarza Ci się mieszać czasy. Czekam na dalsze części :)

  • BreezyLove 16.04.2015

    Teraz już wiem, co to był za dźwięk w sklepie :) 5 ;)

  • NataliaO 16.04.2015

    Przez to opowiadanie płynie się. Przyjemnie było 5:)

  • KarolaKorman 16.04.2015

    Dziękuję wam wszystkim i każdej z osobna :)

  • Prue 17.04.2015

    Dobry rozdział zgodzę się z Wolfie. Fajna jest w ogóle historia Carmen. Ode mnie 4

  • Angela 17.04.2015

    Myśl o ptaszku jest słodka jak czekolada z urodzinowego tortu : } 5

  • Angela 17.04.2015

    Myśl o ptaszku jest słodka jak czekolada z urodzinowego tortu : } 5

  • Angela 17.04.2015

    Nie wiem czemu 2 razy

  • Angela 17.04.2015

    Nie wiem czemu 2 razy

  • KarolaKorman 17.04.2015

    Dziękuję pięknie dziewczyny :)

  • Majeczuunia 03.05.2015

    Ten rozdział był taki "słodki" :) Z jakiegoś powodu pomyślałam, że Carmen dostanie świnkę morską ;)

  • KarolaKorman 03.05.2015

    Pewnie dlatego, że lubisz zwierzątka futerkowa :)

  • Neli 29.07.2015

    Super rozdział.
    Skąd pomysł na imię Carmen? Pozostałe imiona są Polskie, a to słyszę pierwszy raz. ;) 5

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania