Poprzednie części: 2 x Carmen, część 1
2 x Carmen, część 15
Dzień Dobry, Kochanie!
Wczorajsza kolacja była wspaniała! Dziękuję Ci za nią!
Całość w Zeszycie trzecim mojej książki Opowiadania z zakładką :)
Dzień Dobry, Kochanie!
Wczorajsza kolacja była wspaniała! Dziękuję Ci za nią!
Całość w Zeszycie trzecim mojej książki Opowiadania z zakładką :)
Komentarze (17)
Naprawdę mam nadzieję że porozmawia z Martom. Trzymam kciuki że
wolność Carmen nie dobiegnie końca. Uzależniłam się od tej historii : ) 5
ja nie wierze jakoś w to; jak zawsze ładnie się czytało 5:)
wejdź na swojego bloga zostawiłam Ci tam wiadomość
Może późnym wieczorem uda mi się sklecić następny odcinek do wstawienia na jutro o tym jak już ta małpa wróci :}
Dziękuję za komentarze :)
Ok Natalka, już się robi :)
Coś wymyślę z fb wieczór bo teraz nie mam czasu :)
spoko
Bardzo szybko przeczytało mi się wszystkie rozdziały. Szkoda, że nie ma więcej :) uwielbiam to opowiadanie :)
Ajć, znów ten czas przeszły Ci wpadł ;) Ale tylko do tego mam zastrzeżenie. Czekam na dalsze części :)
Karola jak zakładałaś bloga to jaką kategorie wpisałaś, bo mi żadna nie pasuje
wydaje mi się, że książki, ale nie jestem pewna. Latały książeczki jak ptaszki, kurde moja pamięć jest do bani. Ja mam w bloog. pl , może jak zakładasz w czym innym to są inne kategorie
a jak tak Ładnie ci powychodziło te oblamówki na główna strona
Nie załapałam o jaką oblamówkę ci chodzi, bo ja przecież nie mam żadnej :(
To niebieskie pod tytułem? Jak o to Ci chodzi to nie pytaj bo jest tak od początku i nie wiem co zrobiłam HI, hi :)
No i mam nadzieję ;) Ekstra rozdział, idę dalej :) 5
Dziewczynka? - dziewczyna, przecież jest już nastolatką.
Najbardziej z tego opowiadania lubię fragmenty z odbiciem lustrzanym.
Ten rozdział całkiem fajny. Podobał mi się na 4, więc taką daję ocenę ;)
Z tą dziewczyną to masz rację :) Pisząc to ciągle ją określam mianem ,,dziewczynki'' co wywołuje w czytelniku wyobrażenie kogoś małego, nieporadnego. Dziękuję :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania