Średnia ocena: 4.7  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (17)

  • Angela 04.05.2015

    Naprawdę mam nadzieję że porozmawia z Martom. Trzymam kciuki że
    wolność Carmen nie dobiegnie końca. Uzależniłam się od tej historii : ) 5

  • NataliaO 04.05.2015

    ja nie wierze jakoś w to; jak zawsze ładnie się czytało 5:)

  • NataliaO 04.05.2015

    wejdź na swojego bloga zostawiłam Ci tam wiadomość

  • KarolaKorman 04.05.2015

    Może późnym wieczorem uda mi się sklecić następny odcinek do wstawienia na jutro o tym jak już ta małpa wróci :}
    Dziękuję za komentarze :)

  • KarolaKorman 04.05.2015

    Ok Natalka, już się robi :)

  • KarolaKorman 04.05.2015

    Coś wymyślę z fb wieczór bo teraz nie mam czasu :)

  • NataliaO 04.05.2015

    spoko

  • BreezyLove 04.05.2015

    Bardzo szybko przeczytało mi się wszystkie rozdziały. Szkoda, że nie ma więcej :) uwielbiam to opowiadanie :)

  • wolfie 04.05.2015

    Ajć, znów ten czas przeszły Ci wpadł ;) Ale tylko do tego mam zastrzeżenie. Czekam na dalsze części :)

  • NataliaO 04.05.2015

    Karola jak zakładałaś bloga to jaką kategorie wpisałaś, bo mi żadna nie pasuje

  • KarolaKorman 04.05.2015

    wydaje mi się, że książki, ale nie jestem pewna. Latały książeczki jak ptaszki, kurde moja pamięć jest do bani. Ja mam w bloog. pl , może jak zakładasz w czym innym to są inne kategorie

  • NataliaO 04.05.2015

    a jak tak Ładnie ci powychodziło te oblamówki na główna strona

  • KarolaKorman 04.05.2015

    Nie załapałam o jaką oblamówkę ci chodzi, bo ja przecież nie mam żadnej :(

  • KarolaKorman 04.05.2015

    To niebieskie pod tytułem? Jak o to Ci chodzi to nie pytaj bo jest tak od początku i nie wiem co zrobiłam HI, hi :)

  • Majeczuunia 07.05.2015

    No i mam nadzieję ;) Ekstra rozdział, idę dalej :) 5

  • Neli 22.10.2015

    Dziewczynka? - dziewczyna, przecież jest już nastolatką.
    Najbardziej z tego opowiadania lubię fragmenty z odbiciem lustrzanym.
    Ten rozdział całkiem fajny. Podobał mi się na 4, więc taką daję ocenę ;)

  • KarolaKorman 22.10.2015

    Z tą dziewczyną to masz rację :) Pisząc to ciągle ją określam mianem ,,dziewczynki'' co wywołuje w czytelniku wyobrażenie kogoś małego, nieporadnego. Dziękuję :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania