Poprzednie części: 2 x Carmen, część 1
2 x Carmen, część 3
- Wiesz, co ona wczoraj zrobiła?!
Całość w Zeszycie trzecim mojej książki Opowiadania z zakładką :)
- Wiesz, co ona wczoraj zrobiła?!
Całość w Zeszycie trzecim mojej książki Opowiadania z zakładką :)
Komentarze (10)
To teraz już wiem czemu tytuł to 2 x Carmen ;) Jak zwykle tekst jest genialny ;) 5
Dziękuję Breezy :) i cieszę się, że wyjaśniłam Twoje wątpliwości :)
Nie wiem dlaczego moderator połączył te dwa opowiadania. Nie są one ze sobą związane, ale może to połączenie skusi kogoś kto nie czytał opowiadania Strumień do zaglądnięcia do niego :). Nie ma tego złego.....;)
"(...)pamiętaj, że dziecko to też człowiek, ma swoje prawa, zachcianki, pragnienia i swoje problemy." - ten cytat bardzo mi się spodobał :) Coś mi się wydaje, że polubię babcię małej Carmen ;) Do tekstu nie mam zastrzeżeń. Czekam na kolejną część.
Już jutro wolfie, dziękuję :)
Babcie też lubię. A to dziecko, biedactwo. ładnie to opisujesz :) 5:)
Biedne, samotne dziecko. Babcia Carmen przypomina moją własną, i aż mi się
gębula cieszy kiedy o niej czytam. Tekst jak zwykle urzekający : ) 5
Pięknie dziękuję za Wasze opinie :)
Babcia to mądra osoba. Carmen się od niej sporo nauczy. Bardzo dobrze oddajesz emocje małego, porzuconego dziecka. 5 :)
- Martusiu teraz ty posłuchaj
- Martusiu, teraz ty posłuchaj - zwrot do kogoś oddzielamy przecinkiem ;)
Chyba zostałam fanką tego opowiadania. ^^ Bardzo mi się podoba.5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania