Średnia ocena: 4.5  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • NataliaO 14.04.2015

    Przykro mi się zrobiło, zwłaszcza jak babcia odkryła, że ona rozmawia ze sobą. Piękne jest to opowiadanie. 5:)

  • wolfie 14.04.2015

    Nie wiem, czy to pomieszanie czasów było celowym zabiegiem, więc liczę na Twoje wyjaśnienie ;) Chwilami zabrakło też przecinków. Więcej uwag nie mam. Miła lektura :) Ode mnie 4.

  • KarolaKorman 14.04.2015

    Przyznam Ci się wolfie, że dwie pierwsze części napisałam w cz. teraźniejszym i tak chcę już ciągnąć, ale sama widzę, że wkrada mi się przeszły; którego nie mogę się pozbyć. Mam z tym ciągle problem. Dziękuję za komentarze i cieszę się, że śledzicie :)

  • Prue 14.04.2015

    Nad tym się popracuje, ale opowiadanie ma w sobie taką przyjemną nostalgię. Historia jest bardzo ładnie ubrana w subtelne i gładkie słowa. 5:)

  • KarolaKorman 14.04.2015

    Dziękuję Prue :)

  • BreezyLove 14.04.2015

    Dołączam się do zdania dziewczyn :) i na początku zamiast Marta było Matra ;) 5

  • KarolaKorman 14.04.2015

    A tak w ogóle jakby była małpa to też wiele bym nie skłamała :)

  • Angela 17.04.2015

    Biedne, biedne dziecko. Dobrze chociaż że ma babcie. Zostawiam 5
    Tak mi żal Carmen że nie mogę wysłać uśmiechniętej buzi.

  • KarolaKorman 17.04.2015

    Gdzieś się nam zgubiłaś na parę dni Angela, miło Cię znowu zobaczyć i dziękuję za komentarz :)

  • Angela 17.04.2015

    Mnie też Was brakowało, ale po pracy ostatnio miałam ochotę wczołgać się
    gdzieś i umrzeć. Nie mogę uwierzyć że jutro sobota : D

  • Angela 17.04.2015

    Mnie też Was brakowało, ale po pracy ostatnio miałam ochotę wczołgać się
    gdzieś i umrzeć. Nie mogę uwierzyć że jutro sobota : D

  • KarolaKorman 17.04.2015

    Mam nadzieję, że wolna :)

  • Angela 17.04.2015

    Tak !!!! Inaczej chyba naprawdę bym poległa, albo mózg do reszty by mi się zlasował : }

  • KarolaKorman 17.04.2015

    Widzę, że nadrabiasz zaległości w czytaniu. Ja siedzę nocami i czytam, a rano zapałki podkładam, żeby widzieć świat :)

  • Angela 17.04.2015

    Ja niestety muszę w pracy uważać na innych ( pracuję ze staruszkami ) muszę być przytomna
    Niestety : (

  • KarolaKorman 17.04.2015

    To bardzo wdzięczna praca, a wyspać się też trzeba :)

  • Majeczuunia 03.05.2015

    Ten rozdział przepełnił mnie nostalgią. Matka Carmen chyba dostała depresji po porodowej, albo innego, macierzyńskiego zaburzenia psychiki. Przynajmniej taka moja teoria. 5

  • Majeczuunia 03.05.2015

    Ps. Często zdarza ci się literówka przy imieniu "Marta", tak na przyszłość :)

  • Neli 29.07.2015

    Znalazło się kilka literówek, brak przecinków. Tekst świetny. Biedna dziewczyna! 5

  • KarolaKorman 29.07.2015

    Neli, cieszę się, że czytasz i wytykasz błędy. Ciekawa jestem Twojej opinii po ostatniej części :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania