Średnia ocena: 4.8  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • BreezyLove 15.04.2015

    Co to za dźwięki w tym sklepie? ;) babcia się chyba nie dowiedziała, albo wie i nam nic nie powie ;) super, 5 :)

  • NataliaO 15.04.2015

    Nie powie. To opowiadanie jest takie słodkie, chyba przez ta Babcię :) fajnie Ci wychodzi to opowiadanie 5:)

  • KarolaKorman 16.04.2015

    Dziękuję :), a te dźwięki czemuś służyły i o tym jutro :)

  • Prue 16.04.2015

    Opowiadanie naprawdę ma to coś w sobie. Miło się do niego wraca i czyta. Dam 5

  • Angela 17.04.2015

    Bardzo słodkie, opowiadanie naprawdę ma to COŚ : } 5

  • Majeczuunia 03.05.2015

    Troszkę nie ogarniam końcówki, ale może to tylko ja :)

  • KarolaKorman 03.05.2015

    Cieszę się bardzo, że prześledziłaś tyle rozdziałów. Dziwna końcówka wyjaśni się w kolejnej części :), Jeszcze raz dziękuję :)

  • Neli 29.07.2015

    Ode mnie również 5. To moje nowe ulubione opowiadanie na tej stronie ;*

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania