Średnia ocena: 4.7  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Angela 26.04.2015

    Radość Carmen jest taka prawdziwa i zarażliwa, że i ja mam ochotę śpiewać i tańczyć : ) 5

  • NataliaO 26.04.2015

    Fajne słowa piosenki, a tekst jak zawsze czyta się leciutko ; 5:)

  • Prue 26.04.2015

    Tak, naturalnie opisałaś jej radość. Dam 4

  • KarolaKorman 26.04.2015

    Fajnie, że się podobało, dziękuję za opinie :)

  • Majeczuunia 07.05.2015

    Carmen to dokładne odbicie mnie, kiedy mamy nie ma w domu ;) Rozdział trochę krótki, ale w pełni oddaje wszystkie emocje, które w nim zawarłaś :) 5

  • Neli 04.09.2015

    4 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania