Niepowtarzalny Styl - Zgaduj zgadula - Kreatywna zabawa w Anonimki

Nazareth
03.05.2016
Kto ma naprawdę niepowtarzalny styl pisania? Kto zapada czytelnikom w pamięć, najbardziej? Może ty?
Jeśli chcesz się przekonać, dołącz do zabawy i wciągu następnych dwóch tygodni zamieść tekst, jako anonimowy użytkownik, podpisując go nickiem "Niepowtarzalny Styl". Jako tytuł wstawiając "Marność istnienia - Tytuł własny".
To właśnie będzie temat twojego opowiadania lub wiersza. Zinterpretuj go dowolnie, zaskocz czytelnika, naginając go i kształtując do swojego gustu, tak by jak najlepiej oddawał to kim jesteś i jak piszesz.
Wszystkie linki do prac znajdziesz tutaj, pieczołowicie zebrane przez Neurotyka i Okropnego.
Teraz, suche zasady:

Termin: Dwa tygodnie 17.05.2016 do 23:59 na wstawianie prac.
Forma: Absolutnie dowolna. Kto w czym czuje się najlepiej. (Jednak bez opasłych tomów i długich eposów)
Limit znaków: Brak.
Kto może zgłaszać prace: Każdy.
Swoje typy (odnośnie autorów), podajemy poprostu w komentarzach, pod tekstami, żeby nie utrudniać. Każdy może komentować wszystkie teksty w tym swój własny (by wprowadzać dezorientację). W swoim komentarzu prosimy o zawarcie krótkiego uzasadnienia, dlaczego dany autor kojaży nam się akurat z tym opowiadaniem lub wierszem. Po upływie terminu wstawiania prac, autorzy ujawniają się w tym wątku, zwyczajnie podając tytuł swojego tekstu.

Mam nadzieję, że wszystko zrozumiałe. Jeśli nie to pytać, nie gryzę ale bywam złośliwy ;)
little girl
03.05.2016
I uczestnicy zgłaszają się tu, tak?
Okropny
03.05.2016
Nie. Ja i Neuro wyłapujemy uczestników.
Neurotyk
03.05.2016
prace uczestników anonimów zgłaszają inni, niby ja i Okropny, a tutaj tylko zgłaszasz się po zakończeniu zabawy, że powiedzieć, że ty napisałaś taki i taki tekst :)
60secondsToDie
03.05.2016
Są już jakieś prace?
O-Ren Ishii
03.05.2016
Ale jak chcesz to się zgłoś. XD
60secondsToDie
03.05.2016
W sumie głupie pytanie X'D Ale o tej godzinie niezbyt myślę.
little girl
03.05.2016
Chodziło mi o to, żeby np. mieć jakieś określone grono, z którego można by domniemać, że to moze być jego praca... w sumie ułatwiło by to trochę zabawę, bo tak szukać ludzi z całego opowi, z czego jest możliwość, że tekstu któregoś z uczestników nie widziało się nigdy na oczy, to trochę słabo :3
Neurotyk
03.05.2016
Oficjalny hymn naszej zabawy (co prawda luźno powiązany, ale zawsze):

Niepowtarzalny Styl - Zgaduj zgadula - Kreatywna zabawa w Anonimki

Pisanie jak chlanie, rozwalcie sobie banie.
Szalone Animki opkom dają pały.
Się pieprzyć i kminić, a czasem trzeba ślinić
I każdy musi to zrozumieć, że będziemy na was srały,
więc celem Animków jest bez względu krytykować chcieć.
Co się zżymasz, mój padliniarz, że my mamy czas.
Dać pałę to gówno, a w nim niejedno równo
Na portalu Opowi nie zabraknie opowiadań stu.
Gdzie Karo, tam Neuro, oboje się zaprzęgną,
że dzisiaj bez wysiłku dostaniesz może trzy.
Karola Kormana Szczechowicz pognał z rana,
a Naza Seniora dziś Filip zgwałcić chce
bo każdy z nas nienawidzi, gdy się dostaje pięć.
Korepetycje nie petycje, zatem mówię: chcę.
Kochamy naszą Moni, choć dręczy, w uszach dzwoni
i Rasię oblataną także, a na zdrowie jej!
A zresztą zaloguj się!

Okropny jest okropny,
Nuncjusz apostolski,
Bęc!
O-Ren Ishii
03.05.2016
Lol, Neuro. XD Napiszę do tego muzykę.
Neurotyk
03.05.2016
Little, Twoje obawy są uzasadnione, ale można spróbować ten pierwszy raz bez wiedzy, jakie grono osób bierze udział, może wypali :)
Neurotyk
03.05.2016
TeodorMaj
04.05.2016
Jak rozumiem, każdy może wziąć udział? Sorki, że pytam (pewnie jako kolejna osoba), ale byłem dzisiaj pół dnia w szpitalu i wolę się upewnić :)
Neurotyk
04.05.2016
Każdy:)
TeodorMaj
04.05.2016
Dzięki za info Neuro ;)
Billie
04.05.2016
Każdy dodaje tylko jeden tekst, tak?
Okropny
04.05.2016
Billie - pisz ile chcesz.
Okropny
04.05.2016
Grubas
04.05.2016
Trochę się ich nazbierało...
Poczekajcie. W obecnej sytuacji też coś nabazgrolę ;)
Nazareth
04.05.2016
Nie rozmawialiśmy na temat ilości tekstów jakie można zamieszczać w tej zabawie, ale zgadzam się z Okropnym. Ilość dowaolna :)

Część postów została ukryta (397)

Zaloguj się, aby przeglądać cały wątek

O-Ren Ishii
08.05.2016
Że nie wstawia, nie znaczy, że nie pisze. :3
Tylko takie starsze mam tutaj.
Kociara
08.05.2016
bedzie nastepna edycja???
Jared
08.05.2016
Nazareth
08.05.2016
Ehh... a zgadł ktoś twoje prawdziwe utwory chociaż Ren? Czy tak jak umnie, tylko te których nie pisałem :D
Kociara Jared już nad tym pracuje ;)
Jared toż nawet ja zgadłem nie znając twoich tekstów XD
O-Ren Ishii
08.05.2016
Jeden XD
Kociara
08.05.2016
to dajcie jakis fajniejszy temat :D
Jared
08.05.2016
Hej, hej, hej, to już? :F Mam wrzucić temat "Nienawiść + list" z prośbą, by ochotnicy się zgłaszali? Termin do kiedy chcecie? :o
Nazareth
08.05.2016
Ej! Nie miło trochę Kociara. Mój temat ci się nie podoba?
Lotta
08.05.2016
Fajny był temat. :D Nikt nie ma nic przeciwko, żebym wstawiła mój wiersz z mojego konta?
Nazareth
08.05.2016
Jared najpierw ogłoś nabór na uczestników daj im czas do jutra wieczór się zgłaszać.
O-Ren Ishii
08.05.2016
Mnie też się temat podobał. :D

Nazareth
08.05.2016
Lotta, pewnie większość ludzi to zrobi, więc dawaj :)
Kociara
08.05.2016
Nazareth wiesz jakoś nie przypadł mi do gustu, wolę weselsze
Nazareth
08.05.2016
To "nienawiść" powinna ci podejść XD
Lotta
08.05.2016
Ok, dziękuję. Wiesz Kociara nienawiść też nie będzie wiele weselsza. Ale wszystko zależy od interpretacji ;D
Akwus
08.05.2016
Rasia
08.05.2016
Nazareth
08.05.2016
Nie ma czego wybaczać :) Chyba za bardzo się zasugerowałem tymi wilkami ;) A tekst mi się bardzo podobał.
Rasia
08.05.2016
Heh, dzięki, chociaż jest już dość stary, bo niestety pisałam akuratnie coś innego i troszkę się nie wyrobiłam na czas z tematem, zwłaszcza że termin skrócony ;) Ale jedno akurat się pod moim tekstem zgadzało - sporo wyświetleń i skąpa ilość komentarzy :D
Tessy Kier
08.05.2016
Niniejszym wszem i wobec oświadczam:
Primo: oto mój twór: http://www.opowi.pl/marnosc-istnienia-smiechu-warte-a16905/
Secundo: mam focha na Nazareta, bo przeczytał i skomentował ten twór, jednak pominął go, spisując listę. :P
Całkiem śmiechowa zabawa. Chciałam się przekonać, do kogo jestem podobna w pisaniu, i to miłe uczucie, gdy rzucają nazwy bardziej znanych autorów na Opowi.
W ogóle głupio by było zostać od razu odgadniętym, taka Magda miała przerąbane. Od razu fala spamu się polała! :D
Kociara
08.05.2016
Magda xD to było świetne
Kociara
08.05.2016
Nazareth Lotta jaka nienawiść?? ja nie w temacie
Nazareth
08.05.2016
Jezu, Tessy Kier bardzo cię przepraszam, naprawdę nie wynikało to ze złej woli tylko z gapiostwa. A pragnę nadmienić że te linki mieli zbierać Okropny z Neuro...
TeodorMaj
08.05.2016
Magda i jej Portfel Ani, faktycznie od razu było wiadomo. Ale mnie też od razu odgadli więc nie wiem czy się cieszyć czy nie...
Kociara
08.05.2016
Lotta ja bym chciała o kotach ale i tak nikt się nie zgodzi ;-;
Kociara
08.05.2016
Teodor ciesz się jesteś rozpoznawalny xD
KarolaKorman
08.05.2016
Tessy Kier
08.05.2016
Nazareth, nie no, mogę zrozumieć. Teraz mówię o tym fochu półżartem, jednak wtedy mało brakowało, żebym osobiście wlepiła tu linka, a to by mnie zdemaskowało. :P
ausek
08.05.2016
No to może i ja, z pewną dozą nieśmiałości, przyznam się do swojej krwawicy, w której rozpoznano styl dziewięciu innych osób. Pozwolę sobie tu wymienić to znakomite grono: Alfonsyna, Litle girl, AA, Shiroi, Ronja, Sakal, Rasia, Adela, Constantin. Tylko Arysto przypuszczał, że fragment mojego dłuższego opowiadania (który zamieściłam jako odpowiedź na wyzwanie) może należeć do mnie. Szacuneczek. :) Nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać, bo wychodzi na to, że mój tekst to praca zbiorowa... ;) Myląca mogła być zmiana gatunku, ale chciałam sprawdzić się też w czymś dla mnie nowym. Żeby nie przedłużać, ta dam *w tle słychać muzykę pogrzebową*- ausek jest autorem „ Inkubator zwany Ziemią”. :P
KarolaKorman
08.05.2016
Dzięki Akwus za gratulacje :)
Arysto
08.05.2016
Niebieska
08.05.2016
Shiroi Ōkami
08.05.2016
Niebieska, zabawiłaś się w ninję ;D
TeodorMaj
08.05.2016
Nazareth wiszę ci stówę ;ccccc teraz muszę szukać winowajcy, co mi oczy zmydlił XD
P.S. a propo Okropnego, w mojej pracy również po pierwszych akapitach widać, że ja to ja* :D Tak się z Wami pobawiliśmy, jednak w kwestii pomysłu - udany, może troszkę mniejszego limitu czasowego, a będzie lepiej :D

*Pierwsze litery akapitów układają się w:
EMILIA WITA
Kociara
08.05.2016
haha Emilia xD w nastepnej wersji bede patrzyła na to xD
Okropny
08.05.2016
Emilia - też zauważyłem
Nazareth
08.05.2016
Emilia, też powinienem był zgadnąć. Pewnie byłem pijany XD (z drugiej strony, zawsze jestem więc żadna wymówka ;) ) A z tą stówą się jakoś dogadamy :) Zostawisz mi jeden ze swoich długich soczysty komentarzy i będziemy kwita ;)
Jasna sprawa, teraz szukam autora owego tekstu - ale wśród nawału innych, nie potrafię znaleźć tekstu,a tym bardziej autora. Jednak koniec spamu :D Zawieszę ogłoszenie na pitoleniu może
Sky300
08.05.2016
Nazareth
08.05.2016
Autora, którego tekstu?
Karthus
08.05.2016
Sky300
08.05.2016
Ty i wiersz?! Łooooł!
Karthus
08.05.2016
A co! Ma się łeb. Nikt nigdy by się po mnie nie spodziewał, co? Chociaż przyznam, że pisanie tego nie było aż takie trudne. Ot tylko 30 minut. Jednak dalej nie przekonuje mnie pisanie wierszy.
Karthus
08.05.2016
Aż opublikuje z profilu.
Sky300
08.05.2016
Nie chodziło mi o trudności napisania tego, tylko że właśnie zawsze podkreślasz, że bardzo nie lubisz wierszy :P
Neurotyk
09.05.2016
the_endrju
13.05.2016

Zaloguj się, aby wziąć udział w dyskusji