kstyl/60/ - Nie kupuj kota w worku - Stylowy O! 🎭
w tematach: Bal(e) i Koziorożec i Panna🎭🦌💃
Pan Burmistrz, bal maskowy otworzył w Częstochowie.
Młody Koziorożec i Panna z wiankiem na głowie,
poszli ostro w tany, tuż po okowicie.
Gdy ciemność i maska, opadły o świcie -
stara baśń. Panna leciwa i rogacz w alkowie.
Komentarze (32)
Brawo, brawo, brawo🧨🧨🧨O!
😳yyyy, to ja chyba niczego nie wyślę😳
Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.
słone paluszki
Nie czaruj ha, ha, ha ja
Ja nie obgryzam paznokci, więc zgaduj
Stchórzyłaś klucho O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi
Wcale, że nie. Coś napiszę, ale się boję. Mam długą przerwę.
słone paluszki
Przecież juz napisałaś 🤪 skleroza 😂
Niepowtarzalny Styl z Opowi
ty nie robić?! Za robotę się jakąś weź!
nie masz*
kurde.
słone paluszki
aż nerwowo piszesz kurde😂
Szpilkaaaaaaa!
Nie krzycz, bo zbudzisz bogusia i zacznie teksty usuwać O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi boguś został na Marszu Wolnych Polaków.
Szpilka albo Zbigniew, ale on akurat chyba nigdy nie brał udziału w niepowtarzalnym
Buczybór, ty tutaj nie konfabuluj, tylko wrzuć coś na bęben xDD
'Pan Burmistrz, bal maskowy otworzył w Częstochowie.
Młody Koziorożec i Panna z wiankiem na głowie,'
balowali do północy,
a potem co koń wyskocy
on w nogi, bo panna z wianem mu tylko w głowie ◦°˚(*❛‿❛)/˚°◦
Stylowy albo Dementor ^•ﻌ•^
Pegaz pewnie hihihi
Stylkowy
Albo jednorożec ( • ᴗ - ) ✧
Szpilka
Jednorożec na tym czole poniżej
Szpilka.
A jakieś obok słowa nie łaska, panie Pączek🍩
Niepowtarzalny Styl z Opowi obok😉
Niepowtarzalny Styl z Opowi
Pod szpilkę się koleżko podszywasz ? Ej Ty bratku...
Poncki
A, co się będę szczypał O!
Dobre. Bal uwieńczony wiankiem.
Szpilkę obstawiam na razie.
Obstawiaj Pasją i szukaj kto uwił wianek 🌼
Niepowtarzalny Styl z Opowi
A to ty uwiłeś takie wianki.
Dobra zabawa. Dzięki i do następnego
Pasja
Umiem jeszcze inne rzeczy O!
Trzeba było najpierw rozszarpać worek🦌↔Tekst znosi na Stylową Szpilkę🧨
Zniosło na Szpilkę? Obaczymy wkrótce O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi↔1/2 trafienia. Chociaż tyle🦌
Dekaos Dondi
Połowki tez są dobre O!
Dekaos Dondi
Połówki są debest O!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania