kstyl/60 - Kozia radki (nie) skromne - Ad Aś O!🎈
w tematach: Bal(e), Koziorożec i Panna i Bezkrólewie🎭 💃🕺🦌💃👑
🎈🎈🎈
Jak Panna skromna i miła, to dupa straszna, nuda, mogiła..
#
kto ranić nie potrafi, ten nie godzien żadnej parafii
#
Innych szczęście miej Ty w dupie, Tyś jest Królem w tej chałupie.
#
A jak Panna zbyt nażarta, przegoń w diabły lub do czarta..
#
A jak nie chcesz być rogaczem, niech jej cipka co dzień płacze
#
Kto chaosu nie chce słuchać, to pokrzywa mu do ucha
#
Kto na balu nie puszcza pawia, ten kolejkę zaraz stawia
#
Gdy Panna krzyczy przez karpia usta, ta pewnie brzydka i tłusta.
#
Kto nie da na WOŚPa dychę, temu oklepiemy miche..
#
A gdy kozioł mało czyta, to niech siebie wewnątrz pyta
#
Jeśli panna nie czyta, to niech chociaż jest umyta..
#
Jeśli nie usłuchasz Kozich radek , to ci kołka wsadzę w zadek.
#
A ja dostanę po dupie za przedrzeźnianie to głupie 🙂
#
Ma nadzieja, moje dłonie bo przed chłopem się obronie
#
Lecz gdy opponent - Kobieta, to nic, że ja ponoć atleta
#
Bo każdemu się postawię, ale nie wkurwionej Babie
Komentarze (13)
I reakcja nieskromnie się wylała ała, ała, ała O!
Nieskromne w skromności. Samo życie. Stawiam na słone paluszki
Pozdrawiam
Kolejne sentencje relacji międzyludzkich, w przemyślanych myślach.
Specyficzny styl Paluszkowy, jeśli nie zmyłka to jakaś 😊
Pasja
Takie rady na porady, słone w sam raz O!
Dekaos Dondi
Już nie papilarny, tylko Paluszkowy styl ha,ha,ha
😱 ale szok i co teraz?!
Kurczę.
Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.
Ad Aś.
słone paluszki
Szok i skok na AdAśka O!
Drugie kozie radki, też fajoskie, tym razem stawiam na Adaśka, w końcu któregoś ustrzelę (งツ)ว
Szpilka
Nieskromnie, ale w ostrogach wystrzeliłaś O!
Ja postawię tu na Dementora chociaż, wątpię szerzę czy on jeszcze w przedsięwzięciu udział bierze.
Poncki nawet do rymu te kulki O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi
Pif
Pif
Paf
Paf
A tu trafiony przez Paluszki i Szpilkę ..
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania