Pokaż listęUkryj listę

kstyl/60/ - Bale ary - słone paluszki O!🎈

w temacie bal(e) 💃🕺

 

Z Meksyku szajka chętnych Arinae

postanowiła cokolwiek zaszaleć.

Napadły hożo na bar,

wypiły ichni nektar

i urządziły orgię na regale.

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • Taki karnecik na bale O! Brawo!

  • Szpilka 23.01.2024

    'Z Meksyku szajka chętnych Arinae
    postanowiła cokolwiek zaszaleć.'
    Napadły na kakadu
    i tak dały czadu,
    iż zgubił czub, więc szuka wytrwale ( • ᴗ - ) ✧

    Fiu, fiuuuu, ale limerasami obrodziło, stawiam na Adasia •ᴗ•

  • Czy znajdzie niewiadomo O!
    A obrodziło i się mnoży na pohybel zazdrośnikom XD

  • słone paluszki 23.01.2024

    Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.

    A ja na Szpilkę! :]

  • Brawo Szpilka O!

  • Szpilka 24.01.2024

    Stylowy

    A dziękuję, skoro orzeczono, że napisałam, to tak jest! ( • ᴗ - ) ✧

  • słone paluszki 23.01.2024

    'Z Meksyku szajka chętnych Arinae
    postanowiła cokolwiek zaszaleć.'
    Poleciały do Wiednia,
    tam zabawa jest przednia.
    Postanowiły nie wracać wcale.

  • Jak grzyby po deszczu rodzą się limerasy O!

  • Szpilka 24.01.2024

    Paluszek

    Brawo za limeraska ( • ᴗ - ) ✧

  • słone paluszki 24.01.2024

    Szpilka
    Senkju :)

  • Grafomania najwyższych lotów. Dla koneserów słabiznny segzu z heheszkami

  • Lubisz się Martynko zabawiać jajmi O!

  • Obserwuję cię za komentarze

  • Niepowtarzalny Styl z Opowi masz tupet pisać takie głupoty z konta konkursowego. Kompletna mistyfikacja i grafomaństwo w każdym calu

  • wersyisłowabiegłe
    Odpowiadam na twoje heheszki robiąc właśnie jajecznicę. Nie wiem w jakim celu naciągasz żyłkę, ale tak jak ty, tak i my jesteśmy wolnymi ludźmi. I co chcemy, to robimy, a ty na możesz podskoczyć. Jesteś nudna i tyle na dzisiaj.

  • MartynaM 23.01.2024

    Niepowtarzalny Styl z Opowi, kuźwa, to nie jest mój nick glupolku... Żeby aż tak być ślepym i naiwnym. Skaranie boskie...

  • MartynaM 23.01.2024

    A to coś w publikacji, to faktycznie mistrzostwo...🤣

  • Dekaos Dondi 23.01.2024

    Taki nektar, może bodźce połechtać niemałe, by na regale nawet poszaleć:)
    No nie wiem. Trudno. Może Stylowy twórcą💃🕺

  • Na regale jak w Seksmisji O!

  • Pasja 24.01.2024

    Kolejny limerasik i fajny tytuł o papugach.

    Szpilka albo słone

  • Lubisz połóweczki Pasją O!

  • Pasja 30.01.2024

    Z drugiego miejsca zostawię - słone paluszki

  • Poncki 25.01.2024

    Moim zdaniem Stylowy to pisał z Balearów.. Torpeda - ładuj, cel - pal!

  • Byłem, ale na balach kolejowych w Kątach Wielkich u Marka O!

  • Poncki 25.01.2024

    Niepowtarzalny Styl z Opowi Kątach czy Kościach?

  • Poncki
    piszę jakbym był nabombiony he, he, he

  • Poncki 25.01.2024

    Niepowtarzalny Styl z Opowi miałeś kierować tym przedsięwzięciem a Ty nabombiony?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania