Poprzednie części: kstyl/60/ - Nie kupuj kota w worku - Stylowy O! 🎭
kstyl/60/ - Bale ary - słone paluszki O!🎈
w temacie bal(e) 💃🕺
Z Meksyku szajka chętnych Arinae
postanowiła cokolwiek zaszaleć.
Napadły hożo na bar,
wypiły ichni nektar
i urządziły orgię na regale.
Komentarze (27)
Taki karnecik na bale O! Brawo!
'Z Meksyku szajka chętnych Arinae
postanowiła cokolwiek zaszaleć.'
Napadły na kakadu
i tak dały czadu,
iż zgubił czub, więc szuka wytrwale ( • ᴗ - ) ✧
Fiu, fiuuuu, ale limerasami obrodziło, stawiam na Adasia •ᴗ•
Czy znajdzie niewiadomo O!
A obrodziło i się mnoży na pohybel zazdrośnikom XD
Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.
A ja na Szpilkę! :]
Brawo Szpilka O!
Stylowy
A dziękuję, skoro orzeczono, że napisałam, to tak jest! ( • ᴗ - ) ✧
'Z Meksyku szajka chętnych Arinae
postanowiła cokolwiek zaszaleć.'
Poleciały do Wiednia,
tam zabawa jest przednia.
Postanowiły nie wracać wcale.
Jak grzyby po deszczu rodzą się limerasy O!
Paluszek
Brawo za limeraska ( • ᴗ - ) ✧
Szpilka
Senkju :)
Grafomania najwyższych lotów. Dla koneserów słabiznny segzu z heheszkami
Lubisz się Martynko zabawiać jajmi O!
Obserwuję cię za komentarze
Niepowtarzalny Styl z Opowi masz tupet pisać takie głupoty z konta konkursowego. Kompletna mistyfikacja i grafomaństwo w każdym calu
wersyisłowabiegłe
Odpowiadam na twoje heheszki robiąc właśnie jajecznicę. Nie wiem w jakim celu naciągasz żyłkę, ale tak jak ty, tak i my jesteśmy wolnymi ludźmi. I co chcemy, to robimy, a ty na możesz podskoczyć. Jesteś nudna i tyle na dzisiaj.
Niepowtarzalny Styl z Opowi, kuźwa, to nie jest mój nick glupolku... Żeby aż tak być ślepym i naiwnym. Skaranie boskie...
A to coś w publikacji, to faktycznie mistrzostwo...🤣
Taki nektar, może bodźce połechtać niemałe, by na regale nawet poszaleć:)
No nie wiem. Trudno. Może Stylowy twórcą💃🕺
Na regale jak w Seksmisji O!
Kolejny limerasik i fajny tytuł o papugach.
Szpilka albo słone
Lubisz połóweczki Pasją O!
Z drugiego miejsca zostawię - słone paluszki
Moim zdaniem Stylowy to pisał z Balearów.. Torpeda - ładuj, cel - pal!
Byłem, ale na balach kolejowych w Kątach Wielkich u Marka O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi Kątach czy Kościach?
Poncki
piszę jakbym był nabombiony he, he, he
Niepowtarzalny Styl z Opowi miałeś kierować tym przedsięwzięciem a Ty nabombiony?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania