kstyl/60/ - Zgon Króla - Ad Aś O!🎈
w tematach: Bal(e), Koziorożec i Panna i Bezkrólewie🎭🦌💃👑
No i co? No niezła kicha.
Król na glebie, nie oddycha,
a lud jeszcze o tym nie wie,
Iż nastało bezkrólewie.
W kraju zatem nie ma władcy,
pozostali zaś doradcy.
Czas więc zebrać jegomości,
sprawdzić nasze możliwości
Król potrzebny spraw jest kupa,
lecz Królewna młoda dupa.
I choć śliczna i zadbana,
jeszcze za mąż nie wydana.
Nie myśleli długo wcale
i zaplanowali bale.
A Królewnie powiedzieli,
tak najprościej, jak umieli.
“Króla trzeba nam od kopa
Panno nasza , szukaj Chłopa”
Komentarze (22)
Brawo! Brawo! Brawo! Niech żyje nam Niepowtarzalnych stan O!
Wdzięczny taki, fajosko się czytało (👁,‿,👁)
Poczekam na innych typujących i SE zgapię, a co? Wolno mi, no!
A pewnie, że ci wolno O! Ale tekścik fajowski jest xD
Stylowy
Nom, też mi się podobuje, luknę, czy nasz Paluszek na listę wpisany ◦°˚(*❛‿❛)/˚°◦
Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.
O(d)palony Ernest.
słone paluszki
Nadają i szukają NN sprawcy! Niejakiego Opalonego papierosami Ernesta
O szalala ła zabawa trwa O!
Bezkrólewie i czas na chłopa. Szpilka?
Pasją
Szuka chłopa na Szpilkę O!
O szalala ła zabawa trwa O!
Wesołe i noewulgarne. Słone paluszki.
Poncki
Na słono poleciałeś.
O szalala ła zabawa trwa O!
To może być dzieło Paluszka, zdecydowanie! ◉‿◉
Szpilka
Też lubi słone paluszki
O szalala ła zabawa trwa O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi, weź zmień repertuar, bo już oczy bolą od 'O szalala ła zabawa trwa O!'
Ile można to samo pisać?
Grafomanka
Ile będę chciał.
O szalala ła zabawa trwa O
Jakże wesoło–zapobiegliwy tekst. Aż tętni↔Znosi mnie na Szpilkę w Paluszku💃
Dekaos, aleś mnie rozśmieszył - Szpilka w Paluszku, trzeba to uwiecznić jakimś limeraskiem przewrotnym np.
Paluszek i Szpilka na jednym portalu grandzili ( • ᴗ - ) ✧
Szpilka
i szpilki liczyli
Stylowy
Wrogom wbite?
Szpilka
I zęby wybite
Hmmm, Ernest chyba się nie bawi, przez co me serduszko krwawi, więc mędrkuję i typuję i
Ponckiego
tu wskazuję ;)
O a tu nikt mnie trafił 😀
Gratulacje. Świetny kamuflaż :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania