Pokaż listęUkryj listę

kstyl/60/ - Zgon Króla - Ad Aś O!🎈

w tematach: Bal(e), Koziorożec i Panna i Bezkrólewie🎭🦌💃👑

 

No i co? No niezła kicha.

Król na glebie, nie oddycha,

a lud jeszcze o tym nie wie,

Iż nastało bezkrólewie.

W kraju zatem nie ma władcy,

pozostali zaś doradcy.

Czas więc zebrać jegomości,

sprawdzić nasze możliwości

Król potrzebny spraw jest kupa,

lecz Królewna młoda dupa.

I choć śliczna i zadbana,

jeszcze za mąż nie wydana.

Nie myśleli długo wcale

i zaplanowali bale.

A Królewnie powiedzieli,

tak najprościej, jak umieli.

“Króla trzeba nam od kopa

Panno nasza , szukaj Chłopa”

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • Brawo! Brawo! Brawo! Niech żyje nam Niepowtarzalnych stan O!

  • Szpilka 21.01.2024

    Wdzięczny taki, fajosko się czytało (👁,‿,👁)

    Poczekam na innych typujących i SE zgapię, a co? Wolno mi, no!

  • A pewnie, że ci wolno O! Ale tekścik fajowski jest xD

  • Szpilka 21.01.2024

    Stylowy

    Nom, też mi się podobuje, luknę, czy nasz Paluszek na listę wpisany ◦°˚(*❛‿❛)/˚°◦

  • słone paluszki 21.01.2024

    Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.

    O(d)palony Ernest.

  • słone paluszki
    Nadają i szukają NN sprawcy! Niejakiego Opalonego papierosami Ernesta
    O szalala ła zabawa trwa O!

  • Pasja 21.01.2024

    Bezkrólewie i czas na chłopa. Szpilka?

  • Pasją
    Szuka chłopa na Szpilkę O!
    O szalala ła zabawa trwa O!

  • Poncki 21.01.2024

    Wesołe i noewulgarne. Słone paluszki.

  • Poncki
    Na słono poleciałeś.
    O szalala ła zabawa trwa O!

  • Szpilka 22.01.2024

    To może być dzieło Paluszka, zdecydowanie! ◉‿◉

  • Szpilka
    Też lubi słone paluszki
    O szalala ła zabawa trwa O!

  • Grafomanka 22.01.2024

    Niepowtarzalny Styl z Opowi, weź zmień repertuar, bo już oczy bolą od 'O szalala ła zabawa trwa O!'
    Ile można to samo pisać?

  • Grafomanka
    Ile będę chciał.
    O szalala ła zabawa trwa O

  • Dekaos Dondi 22.01.2024

    Jakże wesoło–zapobiegliwy tekst. Aż tętni↔Znosi mnie na Szpilkę w Paluszku💃

  • Szpilka 22.01.2024

    Dekaos, aleś mnie rozśmieszył - Szpilka w Paluszku, trzeba to uwiecznić jakimś limeraskiem przewrotnym np.

    Paluszek i Szpilka na jednym portalu grandzili ( • ᴗ - ) ✧

  • Szpilka
    i szpilki liczyli

  • Szpilka 22.01.2024

    Stylowy

    Wrogom wbite?

  • Szpilka
    I zęby wybite

  • słone paluszki 31.01.2024

    Hmmm, Ernest chyba się nie bawi, przez co me serduszko krwawi, więc mędrkuję i typuję i
    Ponckiego
    tu wskazuję ;)

  • Ad Aś 01.02.2024

    O a tu nikt mnie trafił 😀

  • Poncki 01.02.2024

    Gratulacje. Świetny kamuflaż :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania