Pokaż listęUkryj listę

kstyl/60/ - Humorzasta fraszka - słone paluszki O!🎈

w temacie: Koziorożec i Panna 🦌💃

 

wszystkie panny śpią w łóżeczkach – ciurlala ciurlalala

przy łóżeczku jedna świeczka – ciurlala ciurlalala

Koziorożec spać nie może – ciurlala ciurlalala

chciałby panny posiąść w borze – ciurlala ciurlalala

 

gdy słoneczko już na niebie – ciurlala ciurlalala

Koziorożec pierdzi w gniewie – ciurlala ciurlalala

wszystkie panny śmiech ogarnia – ciurlala ciurlalala

razem krzyczą idź do czarta – ciurlala ciurlalala

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • Gazy go zgubiły ha, ha, ha O!

  • Szpilka 28.01.2024

    Przyśpiewka autobusowa, gdy na grzyby człek z ferajną się wybiera, to Adaśko tak podśpiewuje (งツ)ว

  • Szpilka
    Jak zwykle pod przyśpiewkę se strzela i wybiera Adaśka O!

  • Dekaos Dondi 28.01.2024

    Aż sobie zanuciłem pod nosem, dopóki go mam🦌💃
    Na przekór ponownie w Szpilkę w Paluszkach.

  • Szpultasz tymi Szpilkami naokoło i w paluszki i w Ada śka XDD

  • Dekaos Dondi 28.01.2024

    Szpultam, bom zagubion w takiej ilości🕺
    a teksty w stogach siana schowane.

  • Dekaos Dondi
    Jużem zaczął liczyć O!

  • słone paluszki 28.01.2024

    Tak wogle, to Shogun pojawił się na pitololo, więc jest aktywny!

    Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.

    Ale dobra, Ad Aś.

  • No i Ad Aś ustrzelony w człony O!

  • Ad Aś 28.01.2024

    Oho.... A ja bym postawił na kogoś ze strzelających we mnie, ale jeszcze nie wiem na kogo :)

  • Dekaos Dondi 28.01.2024

    Ad Aś↔Gdy poczujesz blisko (niezupełnie blisko) świst strzały, to spojrzyj w tamtym kierunku🕺:~)

  • Ad Aś 28.01.2024

    Dekaos Dondi
    A jak to rykoszet ? hmmm :)

  • Dekaos Dondi 28.01.2024

    Ad Aś↔To musisz spoglądać cierpliwie trochę dłużej, bo nie po prostej:~)

  • Ad Aś 28.01.2024

    Dekaos Dondi
    Czyli zez rozbieżny by się przydał ...:)

  • Pasja 29.01.2024

    Panny rybki, Koziorożce karasie i bal nad balami
    I dalej w Dekaosa strzelam

  • Pasja
    Rybki i karasie dobre przydasie O! Dekaos na przystawkę

  • Poncki 30.01.2024

    ciurlala ciurlalala -> Paluszki Słone - PAL1!!

  • Poncki
    Wypalił z grubej rury O!

  • słone paluszki 01.02.2024

    Brawo Ponczek🥰

  • Poncki 01.02.2024

    Ustrzeliłem Słone Paluszki :)

  • Poncki 01.02.2024

    lajkoniku laj laj po przez cały kraj kraj :P

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania