kstyl/60/ - biegnę leciutko na palcach - Pasja O!🎈
w temacie bal(e) 💃🕺
wyciszenie gra w nas kiedy noc
zaczyna kochać muzykę
tamten bal czy już minął bezpowrotnie
a ten czy jest już inny
po prostu pomyłka
bo nieustannie jesteśmy na sali pełnej masek🎭
każda inna
tańczymy wciąż i wciąż razem odgrywamy kadencje
wydobywając czasami jasne i czyste
a czasami głębokie i ciemne kolory
nigdy niegrane melodie takie które przywiązują jesień do nas
znajduję je tam gdzie pierwszy skrzyp mrozu na policzkach
otwiera drzwi do następnego roku ❄️
bal nad balami nie ostatni
wciąż pierwszy
Komentarze (32)
Brawo! Brawo! Brawo!
A ty tam...O! O! O! "Myslisz może, że więcej coś znzczysz"?
Zgadywanko juz czas zaczynać
Też fajne. Brawka.
Fajne może być i to i to, lody i guano XDD
Niepowtarzalny Styl z Opowi
Bardziej spodobał mi się limeryk.
Ale ten utwór również jest wyjątkowy.
słone paluszki
Mnie też się widzi tamten i tamten😂
Pasją.
Wszystko mozliwe, że Pasją, a jak nie ona to może jakaś inna literatka lub literat O!
Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.
Brawo! Celny strzał. Pozdr
Ale ładny i mięciutki, stawiam na Pasję ◦°˚(*❛‿❛)/˚°◦
Mięciutki powiadasz. Może to zmyłka? O!
Stylowy
Pewnie tak, bo o zmyłkę tutaj chodzi ( • ᴗ - ) ✧
Szpilka Co to za zbiegowisko?
Żan Klod Van Ban
Bawimy się, karnawał przeca, ale masz zajefajny awatar, się popłakałam ze śmiechu 😂😂😂
Szpilka Zbieram takie perełki internetu xD
Żan Klod Van Ban
To wesołek z Ciebie, lubię wesołych, nick też w dechę. Van Damme to było ciacho 🙂
Żan Klod Van Ban
Zapraszamy na pariet O!
Brawo! Za miękko się skryłam🙃
Pasja
Dzięki ◉‿◉
Pasja
To samo jak tam. Oszczędność w słowach Panie Pączek🍩
Niepowtarzalny Styl z Opowi
Krótko, zwięźle i na temat. W samo sedno.
Brawo! 🙃
Pasja
Tu z kolei nie miałem wątpliwości :)
Poncki Pewnie za bardzo się odkryłam.
Dzięki za miłe towarzycho
Pasja cała przyjemność po mojej stronie :)
Bardzo zmysłowe podejście do balu... "bo to życie, to bal jest nad bale"
Może to Dekaos?
Może nasz Dekaosik, ale morze szerokie i głębokie xDD💦
Sentymentalnie balowo-maskowo-zamyśleniowo, z nutką ciszy→Tekst mi tańczy na Pasję💃🕺
Romantycznie i z pasją O!
Brawo! 🙃
Pasja↔Forma i treść, mnie skłoniły do takiego strzału🕺
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania