Pokaż listęUkryj listę

kstyl/60/ - biegnę leciutko na palcach - Pasja O!🎈

w temacie bal(e) 💃🕺

 

wyciszenie gra w nas kiedy noc

zaczyna kochać muzykę

tamten bal czy już minął bezpowrotnie

a ten czy jest już inny

po prostu pomyłka

bo nieustannie jesteśmy na sali pełnej masek🎭

każda inna

tańczymy wciąż i wciąż razem odgrywamy kadencje

wydobywając czasami jasne i czyste

a czasami głębokie i ciemne kolory

 

nigdy niegrane melodie takie które przywiązują jesień do nas

znajduję je tam gdzie pierwszy skrzyp mrozu na policzkach

otwiera drzwi do następnego roku ❄️

 

bal nad balami nie ostatni

wciąż pierwszy

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (32)

  • Brawo! Brawo! Brawo!
    A ty tam...O! O! O! "Myslisz może, że więcej coś znzczysz"?

    Zgadywanko juz czas zaczynać

  • słone paluszki 20.01.2024

    Też fajne. Brawka.

  • Fajne może być i to i to, lody i guano XDD

  • słone paluszki 20.01.2024

    Niepowtarzalny Styl z Opowi
    Bardziej spodobał mi się limeryk.
    Ale ten utwór również jest wyjątkowy.

  • słone paluszki
    Mnie też się widzi tamten i tamten😂

  • słone paluszki 20.01.2024

    Pasją.

  • Wszystko mozliwe, że Pasją, a jak nie ona to może jakaś inna literatka lub literat O!

  • słone paluszki 20.01.2024

    Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.

  • Pasja 01.02.2024

    Brawo! Celny strzał. Pozdr

  • Szpilka 21.01.2024

    Ale ładny i mięciutki, stawiam na Pasję ◦°˚(*❛‿❛)/˚°◦

  • Mięciutki powiadasz. Może to zmyłka? O!

  • Szpilka 21.01.2024

    Stylowy

    Pewnie tak, bo o zmyłkę tutaj chodzi ( • ᴗ - ) ✧

  • Szpilka Co to za zbiegowisko?

  • Szpilka 21.01.2024

    Żan Klod Van Ban

    Bawimy się, karnawał przeca, ale masz zajefajny awatar, się popłakałam ze śmiechu 😂😂😂

  • Szpilka Zbieram takie perełki internetu xD

  • Szpilka 21.01.2024

    Żan Klod Van Ban

    To wesołek z Ciebie, lubię wesołych, nick też w dechę. Van Damme to było ciacho 🙂

  • Żan Klod Van Ban
    Zapraszamy na pariet O!

  • Pasja 01.02.2024

    Brawo! Za miękko się skryłam🙃

  • Szpilka 02.02.2024

    Pasja

    Dzięki ◉‿◉

  • Poncki 21.01.2024

    Pasja

  • To samo jak tam. Oszczędność w słowach Panie Pączek🍩

  • Poncki 21.01.2024

    Niepowtarzalny Styl z Opowi
    Krótko, zwięźle i na temat. W samo sedno.

  • Pasja 01.02.2024

    Brawo! 🙃

  • Poncki 01.02.2024

    Pasja
    Tu z kolei nie miałem wątpliwości :)

  • Pasja 01.02.2024

    Poncki Pewnie za bardzo się odkryłam.
    Dzięki za miłe towarzycho

  • Poncki 01.02.2024

    Pasja cała przyjemność po mojej stronie :)

  • Pasja 21.01.2024

    Bardzo zmysłowe podejście do balu... "bo to życie, to bal jest nad bale"

    Może to Dekaos?

  • Może nasz Dekaosik, ale morze szerokie i głębokie xDD💦

  • Dekaos Dondi 22.01.2024

    Sentymentalnie balowo-maskowo-zamyśleniowo, z nutką ciszy→Tekst mi tańczy na Pasję💃🕺

  • Romantycznie i z pasją O!

  • Pasja 01.02.2024

    Brawo! 🙃

  • Dekaos Dondi 01.02.2024

    Pasja↔Forma i treść, mnie skłoniły do takiego strzału🕺

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania