kstyl/60/ - Bal grafomanów - Dekaos Dondi O!🎈
w temacie bal(e) 💃🕺
bezkrólewie na portalu
światłe ludki o tym pieją
grafomania na tym balu
nazywana jest poezją
usia siusia z grafomanią
poetycką śliczną panią
koziorożec w bezkrólewiu
nie żałuje nam dziś śpiewu
aż matrony elitarne
łamią laury od zgryzoty
jeszcze rymy są dokładne
mówiąc krótko same gnioty
usia siusia z grafomanią
poetycką śliczną panią
koziorożec w bezkrólewiu
nie żałuje nam dziś śpiewu
pewien krytyk w okularach
wnet zadławił się wersami
później leżał on na marach
już go nie ma dzisiaj z nami
usia siusia z grafomanią
poetycką śliczną panią
koziorożec w bezkrólewiu
nie żałuje nam dziś śpiewu
kiedyś wierszyk gościu czytał
aż autora z nerwów zabił
chwilę sprawca w kiciu dychał
koleś dudek ułaskawił
usia siusia z grafomanią
poetycką śliczną panią
koziorożec w bezkrólewiu
nie żałuje nam dziś śpiewu
niechaj żyje grafomania
wersy słowa biegną cudnie
nie żałujmy podlewania
wtedy kwiatek ów nie uschnie
usia siusia z grafomanią
poetycką śliczną panią
koziorożec w bezkrólewiu
nie żałuje nam dziś śpiewu
grafomańskim lukrem wodził
w czekoladzie rzeźbiąc słowa
zanim w świecie podziw zrodził
ktoś mu nobla skonsumował
usia siusia z grafomanią
poetycką śliczną panią
koziorożec w bezkrólewiu
nie żałuje nam dziś śpiewu
tam w pałacu miłość czeka
gdzie na misia przytulenia
można plecy w tańcu klepać
oraz umrzeć ze wzruszenia
usia siusia z grafomanią
poetycką śliczną panią
koziorożec w bezkrólewiu
nie żałuje nam dziś śpiewu
Komentarze (38)
Na Balu Maskowym wszyscy przebierańcy są mile widziani O!
grafomani idą w tany,
a klugscheisser* się tu zżyma,
niby taki zatroskany -
na języku tylko ślina (งツ)ว
* - gównomądry
Skoczne i zabawne - usia siusia dokolusia, stawiam na Stylowego ඞ
Szpilka
Przebierańcy i szamani - usia siusia O!
Stylowy
Ano, userzy potrafią się bawić, budujące i to bardzo ( • ᴗ - ) ✧
Szpilka
To co się wali, to my odbudujemu joł O!
Stylowy
Ciekawe, jak Ty to wszystko policzysz, takiego boomu jeszcze nie było (งツ)ว
Szpilka
Już zacząłem buhalterię O!
Pięknie jest i karnawał trwa o szalala ła ła
Przekąsny tekst. Z zakamuflowaną nutką polityczną. Może Akwadar.
Poncki
Smacznego i poczytaj Wyborczą na deser O!
Ja to już normalnie nie wiem. Niby pińcet użytkowników, z czego 87,8% to przyczajony tygrys, ukryty smok i normalnie po prostu nie wiem, kogo typować. Help mi.
O i wersy słowa biegną jest ujęty na cudnie i jakiś krytyk w okukarach (nie wiem kto, może Sz?)
Nie, no ja to normalnie poproszę o telefon do przyjaciela (wymyślonego, kurde), bo se nie radzę normalnie.
A tak poza tym to usia siusiak bardzo rytmiczne i zostaje w głowie na długo dłużej.
usia siusiak usia siusiak
Prześpię się z tym i podam kandydaturę mą.
Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.
Wiedz, że cię odgadnę.
słone paluszki
Wstawaaaaaj!!! i na strzelnicę walnij w go ją O!
NSzO, Jestem na bank pewna, że to Stylowy!
:]
słone paluszki
Jak rozbijesz bank to zobaczysz xdd
Stawiam na graina. Dawno go tutaj nie było. A on trzepie grafomanów.NO!
Graina nie ma na liście.
słone paluszki
A kto tę listę ma w garści i decyduje?
Starszy Woźny
Napisz, przyślij i zostaniesz wciągnięty na członka O!
Proste i chyba sprawiedliwe ułatwienie dla zgadujących.
Starszy Woźny
Listę ma Niepowtarzalny Szeryf.
Jeśli nie chcesz być członkiem, bo masz problem z tożsamością płciową, to zawsze możesz zostać członkinią bądź czło.
Po prostu.
słone paluszki
Mam dobrą tożsamość płciową. A czy nie jest to ukryta reklama Homo-nie-wiadomo. Homusie wszystkich portali łączcie się. Ja osobiście nic do was nie mam, ale ...
Starszy Woźny
Kroptogeje piszą w ten sposób. Czytałam o takich przykładach. Krzyczą, że tęcza to zło, demony, szatan, że najlepsza będzie kaszanka, a później okazywało się, że zaangażowany oponent to tęczowy kusiciel w lateksie podrywający chłopców.
Nie wstydź się siebie Woźny. Daj se szansę.
Na sukces.
słone paluszki
Ja pierdziu! kryptogej ja. Odwrócenie pojęć wdarło się też do portali, czyli wszędzie. Czyli pomieszanie z poplątaniem. A kto do tego doprowadził? Kaczor!!!
Ty Chuju słone paluszki. Ja pracuję w Liceum w tym samym, co uczyła się dziewczyna Tyrmanda. kojarzysz. Palancie. To ty klękaj cwelu.
Starszy Woźny
Napisałeś do mnie Chóju z wielkiiej litery, znaczy że czujesz reespekt.
I to mi się podoba.
słone paluszki
Nie znam się na waszych stygmatach. Huj, to huj.Każdy facet to wie.
huj jako facet, to menda, itd. Chcesz tego huja poczuć w gębie, żebyś zrozumiał?
Starszy Woźny
Ty się chyba strasznie na mnie napaliłeś, wyobrażając sobie, że wyglądam, jak napakowany Sebix.
😱
słone paluszki
Strasznie napaliłem się na debilizm, żeby go tępić. napaliłem się, żeby takim jak ty , nacharchać w ryja. Bo swojego Członka nie dałbym do obciągnięcia komukolwiek.
Starszy Woźny
Nie wiem, kto cię tak skrzywdził, że uważasz, że ludky z internetu dybią na twojego członka.
Ale...
Jeśli jest coś, co nie daje ci spokojnie spać, to napisz do najbliższej diecezji. I przebacz, jeśli jeteś chrześciijaninem.
My tu się bawim literacko, jak nie potrafisz tak się bawić, tylko zamierzasz spamować, to niech się tobą zajmie NSzO. Ja idę spać.
słone paluszki
Bo widzisz. Ty tego nie widzisz i trudno..Co ma Chrześciaństwo do gejów. Ja nim nie jestem. jest wiele starożytnych ksiąg, że Jezus był homo. To dla czego wziął sobie magdę magdalenę. OBIE Nie wyniesione na .ołtarze.
No tak, ośmieszyłem się. Muszę być wciągnięty na członka. To ja bardzo dziękuje. Postoję.
Starszy Woźny
Zaraz ośmieszyłem? Możesz nawet usiąść albo uklęknąć. Jak ci wygodnie? Zapraszamy Wszystkich bez wyjątku O!
uspokoiło sie towarzystwo Pedalskie. Czy nie?
Oznajmiaj wszystkim , że słone paluszki to sympatycy tęczowej rewolucji.
Rewolucja zawsze przynosi jakieś dobre i złe strony O!
Na balu wszyscy piją bruderszafta po alkoholu i potem takie wiersze powstają
Dekaos
Pasja
Na kacu O!
Dekaos płodził
Pasja↔Ano tak! Ustrzeliłaś mnie😀
Dekaos Dondi?!😲 ty łobuziaku!
Szok i 👏👏👏!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania