Poprzednie części: kstyl/60/ - Nie kupuj kota w worku - Stylowy O! 🎭
kstyl/60/ - takie tango niegdysiejsze - Szpilka O!🎈
w temacie bal(e) 💃🕺
czy pamiętasz jak z tobą tańczyłem tango
drżący głuptasku tych lat
gdy stawałem na rękach
i częstokroć na rzęsach
by zawirował w tańcu nasz świat
rozedrgane twe ciało
dotulałem nieśmiało
w uniesieniu gorącym
świat co w ramiona mi wpadł
czy pamiętasz tę chwilę
drżący głuptasku tych lat
cały w domysłach i mgle
i nas dwoje nad dwoma
pośród wiotkość znikoma
czy pamiętasz
Komentarze (19)
Na pohybel tańczymy tango z różą w zębach O! Zgadywanie Panie i Panowie
Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.
Dementor.
Dementor mógł być w takim tangowym nastroju i stworzyć coś takiego XD
Fajna parafraza Grande Valse Brillante J. Tuwima. Krótsza, ale można zaśpiewać.
Stawiam na Dekaosa, albo jeszcze nie wiem.
Pozdrawiam
Pasją
A śpiewaj na pohybel zatwardziałym jajom O szalala ła zabawa trwa O!
Połówkę stawiasz?
Zostawiam
Ano, też mi przypomina Valse, hmmmm, kacza zupa... odgapię od Pasji, czyli Dekaos ◉‿◉
I znowu podkradanie strzały O szalala ła zabawa trwa O!
Taki pulsująco – taneczno – spocono – ciepły tekst:)↔Stawiam na Paluszki💃🕺
Dekaos Dondi
Spocony i solony bsl O!
Myślę, że to mogła być Pasja.
Myślenie ma przyszłość i pasję xD
Pudło, misie moje, bo to ja sobie zaszalałam z tekstem Tuwima ( • ᴗ - ) ✧
Gratulacje :)
Poncki
Dzięki ◉‿◉
Trafiłem w pudło, gdzie nie siedziała Sprawczynie◉‿◉
Szpilka?! 😲
Szok i 👏👏👏 :)
◉‿◉
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania