Poprzednie części: kstyl/60/ - Nie kupuj kota w worku - Stylowy O! 🎭
kstyl/60/ - Maskarada - słone paluszki O!🎈
w temacie: Bal(e) 💃🕺
W Rio de Janeiro trwa bal maskowy,
każdy do tańców dawno gotowy.
Stroje, maski, przebieranki,
jazdy, figle bez trzymanki.
Lecz niektórzy nie wyjdą z alkowy.
Komentarze (20)
A w alkowej też maskarada O! Rodzą się limeraski jak pchły xDD
Nie mam pojęcia, kto. Zatem w Stylowego palnę, bo najbliżej. Nieco w górę jeno🕺
No i za co we mnie tak palisz? XD
'W Rio de Janeiro trwa bal maskowy,
każdy do tańców dawno gotowy,'
tylko jeden coś marudzi
i pretensje ma do ludzi,
że w maskach nieskorzy do rozmowy (งツ)ว
Bale tu nad balami, właśnie zabalował Stylowy 𓁹‿𓁹
Po sobocie niedziela i orkiestra gra siema to może ja cosik skrobnąłem na kacu O!
Próbowałam spapugować Szpilkę i coś ułożyć, ale nie mam weny☹️
Oj, tam, Oj tam wena przychodzi z nienacka jak sraczka O!
Paluszek
Nie smutaj, też tak mam, zasiadam do wierszyka, a tu się nic nie klei, znaczy czas odsapnąć i poczekać na wenę ¬‿¬
Szpilka
Pół roku czekam... :(
Paluszek
O kurdę, to nie wiem co to, aczkolwiek też od dawna nie piszę, z rzadka tylko na konkursy ¯\_(ツ)_/¯
Szpilka
Ja tutaj ciut napisałam, dobrze mi to zrobiło na łeb. Poza tym przyznam szczerze, że póki nie miałam platform streamingowych, to pisanie lepiej mi szło, teraz głowę mam zajętą kolejnymi odcinkami czy sezonami.
Przekichane normalnie :-/
Paluszek
Aha, nie oglądam telewizorni, jedynie sport, czasem cóś o naturze i programy publicystyczne, niestety, jedyny demokratyczny kanał z Austrii zawieszono, czyli tylko propaganda Zielonych czubów została (⊙ _ ⊙ )
Szpilko,
Ja oglądam wszystko, co mogę obejrzeć. Może to przez wizję doktorów, że kiedyś nastanie ciemność, która zawładnie jasnością i pozostanie na zawsze...
Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.
Margerita.
słone paluszki
Na Margeritę sie napaliłaś O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi
Oł je Ó!
Limeryki się piszą i dobrze. Nie jest to takie proste, jak się wydaje.
Poncki
Pasją dobrze rzeczesz i strzelasz w Ponckiego pewnie ślepakiem O!
Dziękuję za uznanie, ale myślę, że ten tutaj akuratni to właśnie Ty mogłaś sporządzić ;)
Poncki
Przkomarzanki O!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania