Poprzednie części: kstyl/60/ - Nie kupuj kota w worku - Stylowy O! 🎭
kstyl/60/ - Zabawa, “trwa mać!” - Ad Aś O!🎈
w tematach: Bal(e), Koziorożec i Panna i Bezkrólewie🎭🦌💃👑
Poszła Lala, a zabawa trwa
poszła i jak chłopa znaleźć ma?
inne bale znajdzie Panna ta
i szaleje Lala i zabawa trwa!
Czy to zostało spłodzone
Przez Paluszki Słone?
A może słów kilka
uczyniła Szpilka?
Może Pasja to lub Poncki lub osoba nowa?
Lecz jest opcji więcej to tylko połowa.
Kamuflażu Króla tu poszukiwania
I styl trzeba podrobić czyjegoś pisania.
Czytać Wasze teksty to zabawa fajnaaaa
ajjjjj , każdy ma stajlaaa ?? 🙂 😜
Komentarze (41)
To my! Paluszek i Szpilka,
czyli pobite gary ◉‿◉
Szpilki na Giewoncie i na Opowi O!
Stylowy
W szpilkach jeszcze nie byłam, za to w crocsach na pokaźnej górce •ᴗ•
Stawiam na Stylowego, a co, niech ma (งツ)ว
Szpilka bóg zapłać dobra kobieto DD
Stylowy
A naści, tyle żebyś uniósł ( • ᴗ - ) ✧
Szpilka
Jestem w barach szeroki O!
Stylowy
a w biodrach wąski,
czyli chłop śląski,
no i się wydało ( • ᴗ - ) ✧
Szpilka
Ty taki chachar O!
Stylowy
A chachary żyją i gorzałkę piją,
z góry spoglądają,
wszystkich w nosie mają ¯\_(ツ)_/¯
Jako dziewuszka tę przyśpiewkę słyszałam, ale wtedy nie wiedziałam, co to chachary ( • ᴗ - ) ✧
Szpilka
Też nie wiedzioł xd
Stylowy
ale teraz wiemy,
no to huzia na chachara,
niech się bardziej stara ◉‿◉
Szpilka
Gorzej z ciulami bywa. Na nich huzia może być krwawą jazdą O!
Stylowy
kto do ciula
tu zagula
no kto? ◉‿◉
Szpilka
Lepiej huzia na chachara
niżli chara na huzara
bo gdy jest na zbroi chara
to rdzewieje strój huzara
I choć huzar się postara
nie wygoni stąd tatara,
lecz mu tatar powie nara.
AdAśko
Kapitulne◝(ᵔᵕᵔ)◜
lepiej huzia na chazara,
niźli chazar na chachara
i chacharów zawsze chmara,
po haraniu u chazara
się należy dobra chara,
tej nie znajdziesz u chazara,
do wypitki bierz chachara ¬‿¬
Szpilka
Cacuszki w komentarzach O!
Szpilka
Huzia , chachar i słów kilka. Zajebista jesteś Szpilka 😀😜
Ad Aś
Tylko się nie ukłuj Szpilką O!
AdAśko
O kurdę, aż się zacuknęłam, thanks ( • ᴗ - ) ✧
Stylowy
Dzięki, milusio i stylowo, nie to co drzewiej ( • ᴗ - ) ✧
Niepowtarzalny Styl z Opowi ooooo zazdrośnik😜 oj wczoraj się ukłułem czymś co kocham
I niestety C2H5OH
Ad Aś
I śpiąca królewna wyszła z tego romansu O!
Ahoj i na pohybel zazdrośnikom.
O szalala ła zabawa trwa O!
Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.
Sprawdziłam listę i wyhaczyłam nowego Niepowtarzalnego, więc nie zawaham się użyć nickname'a...
Ad Aś.
Jest fajnie i wesolutko. Bawimy się na okrąglutko😉
słone paluszki
Lubisz wyhaczać, ale żebyś się nie zahaczyła w tańcu DD
Tekst tętni pytaniami oraz tańcującymi nickami, w poświacie szalonego optymizmu.
Stawiam na Szpiluszka🙂 😜
Jakiś 07 zgłoś się O!
I mnie uwzględniono na parkiecie. Zakamuflowanie na balach.
Stawiam na Szpilkę
Jak bal, to bal... babcie też O!
Paluszki ;)
A ile tych paluszków?
Niepowtarzalny Styl z Opowi 11
Poncki
słona jest kobietą O!
Właśnie!!!
Niepowtarzalny Styl z Opowi '
No. Czyli dziesięć u raczek i jeden malutki na końcu stupki. Pozostałe dziewięć w nóżkach na razie nie biorą w zabawie udziału 😃😉
A tu trafiony przez Paluszki 😀
Drugi raz myślałem, że Twój tekst piszą Paluszki :)
Poncki ... No właściwie to paluszki, tylko przez małe "p" bo te moje, co do dłoni przyczepione 😀 i nawet słone mogły byc bo solone orzeszki lubię podjadać 😀😀
Ad Aś dostaniesz medal za paluszki O!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania