Pokaż listęUkryj listę

kstyl/60/ - Zabawa, “trwa mać!” - Ad Aś O!🎈

w tematach: Bal(e), Koziorożec i Panna i Bezkrólewie🎭🦌💃👑

 

Poszła Lala, a zabawa trwa

poszła i jak chłopa znaleźć ma?

inne bale znajdzie Panna ta

i szaleje Lala i zabawa trwa!

 

Czy to zostało spłodzone

Przez Paluszki Słone?

A może słów kilka

uczyniła Szpilka?

 

Może Pasja to lub Poncki lub osoba nowa?

Lecz jest opcji więcej to tylko połowa.

Kamuflażu Króla tu poszukiwania

I styl trzeba podrobić czyjegoś pisania.

 

Czytać Wasze teksty to zabawa fajnaaaa

ajjjjj , każdy ma stajlaaa ?? 🙂 😜

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (41)

  • Szpilka 22.01.2024

    To my! Paluszek i Szpilka,
    czyli pobite gary ◉‿◉

  • Szpilki na Giewoncie i na Opowi O!

  • Szpilka 23.01.2024

    Stylowy

    W szpilkach jeszcze nie byłam, za to w crocsach na pokaźnej górce •ᴗ•

  • Szpilka 23.01.2024

    Stawiam na Stylowego, a co, niech ma (งツ)ว

  • Szpilka bóg zapłać dobra kobieto DD

  • Szpilka 24.01.2024

    Stylowy

    A naści, tyle żebyś uniósł ( • ᴗ - ) ✧

  • Szpilka
    Jestem w barach szeroki O!

  • Szpilka 24.01.2024

    Stylowy

    a w biodrach wąski,
    czyli chłop śląski,

    no i się wydało ( • ᴗ - ) ✧

  • Szpilka
    Ty taki chachar O!

  • Szpilka 25.01.2024

    Stylowy

    A chachary żyją i gorzałkę piją,
    z góry spoglądają,
    wszystkich w nosie mają ¯\_(ツ)_/¯

    Jako dziewuszka tę przyśpiewkę słyszałam, ale wtedy nie wiedziałam, co to chachary ( • ᴗ - ) ✧

  • Szpilka
    Też nie wiedzioł xd

  • Szpilka 25.01.2024

    Stylowy

    ale teraz wiemy,
    no to huzia na chachara,
    niech się bardziej stara ◉‿◉

  • Szpilka
    Gorzej z ciulami bywa. Na nich huzia może być krwawą jazdą O!

  • Szpilka 25.01.2024

    Stylowy

    kto do ciula
    tu zagula
    no kto? ◉‿◉

  • Ad Aś 29.01.2024

    Szpilka
    Lepiej huzia na chachara
    niżli chara na huzara
    bo gdy jest na zbroi chara
    to rdzewieje strój huzara
    I choć huzar się postara
    nie wygoni stąd tatara,
    lecz mu tatar powie nara.

  • Szpilka 29.01.2024

    AdAśko

    Kapitulne◝(ᵔᵕᵔ)◜

    lepiej huzia na chazara,
    niźli chazar na chachara
    i chacharów zawsze chmara,
    po haraniu u chazara
    się należy dobra chara,
    tej nie znajdziesz u chazara,
    do wypitki bierz chachara ¬‿¬

  • Szpilka
    Cacuszki w komentarzach O!

  • Ad Aś 29.01.2024

    Szpilka
    Huzia , chachar i słów kilka. Zajebista jesteś Szpilka 😀😜

  • Ad Aś
    Tylko się nie ukłuj Szpilką O!

  • Szpilka 30.01.2024

    AdAśko

    O kurdę, aż się zacuknęłam, thanks ( • ᴗ - ) ✧

  • Szpilka 30.01.2024

    Stylowy

    Dzięki, milusio i stylowo, nie to co drzewiej ( • ᴗ - ) ✧

  • Ad Aś 30.01.2024

    Niepowtarzalny Styl z Opowi ooooo zazdrośnik😜 oj wczoraj się ukłułem czymś co kocham

    I niestety C2H5OH

  • Ad Aś
    I śpiąca królewna wyszła z tego romansu O!

  • Ahoj i na pohybel zazdrośnikom.

    O szalala ła zabawa trwa O!

  • słone paluszki 22.01.2024

    Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.

    Sprawdziłam listę i wyhaczyłam nowego Niepowtarzalnego, więc nie zawaham się użyć nickname'a...

    Ad Aś.

  • słone paluszki 22.01.2024

    Jest fajnie i wesolutko. Bawimy się na okrąglutko😉

  • słone paluszki
    Lubisz wyhaczać, ale żebyś się nie zahaczyła w tańcu DD

  • Dekaos Dondi 22.01.2024

    Tekst tętni pytaniami oraz tańcującymi nickami, w poświacie szalonego optymizmu.
    Stawiam na Szpiluszka🙂 😜

  • Jakiś 07 zgłoś się O!

  • Pasja 24.01.2024

    I mnie uwzględniono na parkiecie. Zakamuflowanie na balach.

    Stawiam na Szpilkę

  • Jak bal, to bal... babcie też O!

  • Poncki 25.01.2024

    Paluszki ;)

  • A ile tych paluszków?

  • Poncki 25.01.2024

    Niepowtarzalny Styl z Opowi 11

  • Poncki
    słona jest kobietą O!

  • słone paluszki 29.01.2024

    Właśnie!!!

  • Poncki 29.01.2024

    Niepowtarzalny Styl z Opowi '
    No. Czyli dziesięć u raczek i jeden malutki na końcu stupki. Pozostałe dziewięć w nóżkach na razie nie biorą w zabawie udziału 😃😉

  • Ad Aś 01.02.2024

    A tu trafiony przez Paluszki 😀

  • Poncki 01.02.2024

    Drugi raz myślałem, że Twój tekst piszą Paluszki :)

  • Ad Aś 01.02.2024

    Poncki ... No właściwie to paluszki, tylko przez małe "p" bo te moje, co do dłoni przyczepione 😀 i nawet słone mogły byc bo solone orzeszki lubię podjadać 😀😀

  • Ad Aś dostaniesz medal za paluszki O!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania