Poprzednie części: kstyl/60/ - Nie kupuj kota w worku - Stylowy O! 🎭
kstyl/60/ - Kazio Rożec i Panna - słone paluszki O!🎈
w temacie: Koziorożec i Panna🦌💃
ja – Kazio Rożec
duplikat rycerza Jedi
kłębowisko sprzeczności
osobliwość o gadzim mózgu
Mały Książę uwięziony
w jaskini Platona outsajder
patrzę w ciemność
by znaleźć drogę do serca
Niju hibakusha
Panny ziemiolasu
kryształowej czaszki
niepokalanym błękicie
ucieleśnieniu Antygony
lecz powstrzymuje mnie
widok zachodzącego słońca
górujący nad bezkrólewiem
ludzkich marzeń i nadziei
Komentarze (16)
No i fajnie, fajnie jest O!
Obstawiać i bawimy sie dalej
Piosenkowo tak. Szczególnie mi pasi→ostatnia. No nie wiem. Lecz cóż, może Poncki i już🦌💃.
A więć strzelajmy piosenkowo w Ponczka O!
Ja też nie wiem, ale wygląda na pisanie Adaśka, fajoskie pisanie (งツ)ว
Szpilka
Z Adaśka sito zrobiłaś O!
Mocne i ciekawym językiem pisane. Kazio Rożec jest wisienką na torcie.
Dekaos albo słone paluszki
Pasją stawiasz połówki xdd
Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.
Najbardziej mi tu pasuje Dementor Biały.
Pasować może, tylko czy sie wpasuje O!
Wpasuje się albo my dokobamy w-pasowania.
dokonamy*
słone paluszki
Damy radę popchać O!
Ładnie się autor zakamuflował. Nie ma jednego wspólnego celu. A ja z kolei na Yanka bym się przyczaił.
Poncki
Kamuflaż jest w tym przypadku wskazany O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi oczywiście. Kto by chciał śrut z tyłka wyciągać dobrowolnie.
Poncki
Ale w znieczuleniu już tak O!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania