Poprzednie części: kstyl/60/ - Nie kupuj kota w worku - Stylowy O! 🎭
kstyl/60/ - Balety - Poncki O!🎈
w temacie bal(e) 💃🕺
Dziewczyny suszą włosy
Odkręcają papiloty
Zręcznie oczy kreślą
Soczewka pod powieką
Sukienki ze stylem
Kamienie na szyję
Do butów torebki
I zapach z konewki
Na balet gotowe
kręcić tyłkami
Wlewać procenty
Hektolitrami
Chłopaki gonią z brzytwą
Równają powierzchnie trące
Gajerek koszula
Proszkiem pachnące
Pasta na buty
Flanelą na glanc
Fura komóra
Zniewalają en face
Na balet gotowi
Kręcić tyłkami
Jarać bibułki
Kilogramami
Komentarze (31)
Brawo! Brawo! Brawo! Teksty lecą jak konfetti xDD
Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.
Aleks99.
słone paluszki
Nadają Komunikat! Praworządny i sprawiedliwy. Po równo!
O szalala ła zabawa trwa O!
Niestety :) pudło :)
Ponczek, ty łobuziaku! :)
No sama prawda, tak się ludziska na balety stroją, no i dobrze, że wypachnieni, nie to co w autobusie latem, zemrzeć można od smrodku spod paszek ◦°˚(*❛‿❛)/˚°◦
Szpilka
Ano stroją się pachnom jak landrynki.
O szalala ła zabawa trwa O!
Bardzo powszechne przygotowanie się na klubowe dyskoteki. Mydło i woda najważniejsze, ale zapach też ma swoje zastosowanie. Gorzej z nagminnym jaraniem. Szpilka albo Poncki
Pasją
Powszechne i nawet markowe. Stawiasz połówkę?
O szalala ła zabawa trwa O!
Szpilka zostaje
Jak dobra impreza to i umyć się trzeba heheh
Mnie się wydaje, że Yanko, ale nie wiem czy on bywa jeszcze czy znikł.
Poncki
Tak trzeba się myć i pachnieć. Na Yanka Utracjusza się czaisz?
O szalala ła zabawa trwa O!
To ja też na Ponckiego, raz kozie kapusta ◉‿◉
Szpilka
W kapuście znalazła Ponczka!
O szalala ła zabawa trwa O!
No co Ty? we mnie? Bohatera?
Poncki
Polityczno-literackiego więźnia O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi hehe nie godzi się ugodzić
Niepowtarzalny Styl z Opowi prezydent mnie ułaskawi !
Poncki
I uściska O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi i ucałuje tam gdzie poproszę.
Poncki
No co, mus to mus jak w wojsku ( • ᴗ - ) ✧
Szpilka xD
Szpilka gratulacje :) Wypatrzyłaś mnie w tym kręcącym tyłkami tłumie :)
Poncki
No nareszcie ◉‿◉
Żwawy tekst. Bogaty w zdarzenia💃🕺↔Stawiam w ciemno na Szpilkę lub Paluszki💃🕺
Obyś nie oślepł naprawdę ha, ha, ha jak sie okaże kto, to taki O!
Widzę zmasowany atak Niepowtarzalnych🛩 na Główną!🚀→Ciekawe, co Nato na to?
Dekaos Dondi
A co się będziemy szczypać. Mogło być fajnie bez kajdanek, ale nie wyszło O!
Dekaos Dondi NATO stwierdziło, że pudło :)
Tu zmienię, bo A99 zapadł się pod ziemię, więc szczelam w...
Dekaos Dondi.
Ani Ad Aś ani DD ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania