Poprzednie części: kstyl/60/ - Nie kupuj kota w worku - Stylowy O! 🎭
kstyl/60/ - Pechowiec - Dekao Dondi O!🎈
w temacie bal(e) 💃🕺
Pechowiec z miasteczka Przesrane,
marzenie ma jedno kochane.
Pragnie z pompą tańczyć,
kibić cudną niańczyć,
lecz trafia na bale drewniane.
Komentarze (69)
Brawo! Brawo! Brawo! Ahoj i na pohybel niechaj trwa karnawał O! xd
Ujmująca infantylność gdzieindziej brzmiałaby jak najwyższe grafomaństwo, tak żałosne, że aż nijakie. Jednak w tutejszej otoczce portalowej spełnia rolę doskonałego reprezentanta poziomu do jakiego spadły oczekiwania prostego motłochu
Ach, witaj w tej otoczce portalowej, kolego
i niechaj ci stanie w pionie, nie w poziomie
twoje nadęte ego.
W tym swoim motłochu jesteś jak cymbał brzmiący.
Popuść zwieracze i się tak nie spinaj,
bo wyjdziesz na na biegłego wersowego świra.
wersyisłowabiegłe
plątasz się w swojej oliwie nienawiści - tylko po co?
'po co łamać pióra jak i tak nikt tego nie skomentuje' ha, ha, ha
Niepowtarzalny Styl z Opowi skieruj się do psychiatry albo ogarnij swoje alter ego, bo to wygląda jakbyś miał rozdwojenie jaźni ;)
wersyisłowabiegłe
A co Ty robisz między psychicznymi i jeszcze dziadostwo wyczytujesz? Ego zabłądziło?
wersyisłowabiegłe dzięki za diagnozę Panie doktorze
Szpilka
Chciałby błysnąć, ale nie ma czym O!
Kimkolwiek jesteś, obojętnie po której stronie stoisz, należą się brawka.
Ale...
Nieważne, bawimy się dalej. Później napiszę😉
słone paluszki
i o to się rozchodzi O!
Moim zdaniem trochę idiotycznie to wygląda, kiedy każdy może być niepowtarzalnym i pisać z tego konta, jak widzimy nawet ze sobą.
Niechby był sobie niepowtarzalny, ale w jednej osobie. Każdy może wstawić tekst, niemniej jedna osoba trzyma pieczę, bo teraz to jak dla ułomnych 'zabawa'
Po czym tak sądzisz, że piszemy ze sobą? Twoje ułomności są ponad to, co lata.
Tak 'inteligentnie' to jeszcze chyba nie było... 🤣🤣🤣
Grafomanka
Jesteś w błędzie i to w wielkim błędzie.
Grafomanka przyszłaś pokopać, to kop ile tylko chcesz. Lubisz takie zabawy.
W sumie g. mnie to obchodzi, ale żenada tak się rzuca na oczy, że aż przykro czytać... chcecie coś robić, róbcie to z głową przynajmniej... no i tyle w temacie
Grafomanka w sumie mnie też wisi twoja żenada O!
Nie mam hasła i nie ma mnie na liście, więc nie występuję w przebraniu NSzO.
Gwoli wyjaśnienia tym, co potrzebują wyjaśnienia.
słone paluszki
I tak tego nie pojmie, bo ma swoje wizje i koniec. O!
Inteligentni inaczej... 🤣
Yesu, dlaczego psujesz innym zabawę? Dlaczego taka jesteś?
Grafomanka
Zjedz 🍬
słone paluszki, to wy psujecie, bo nikt mądry widząc ten poziom nie weźmie w tym udziału.
Takie trudne do zrozumienia?
Grafomanka
To napisz coś i pokaż jak ma wyglądać ten poziom O!
Grafomanka
Wprost przeciwnie. Ktoś mądry weźmie udział, napisze tekst i nas olśni.
Nie psuj zabawy. Nie bądź złą osobą.
Co ci zależy?
słone paluszki, śnij... co mi tam
słone paluszki a ja napiszę, bo jestem mądra hihihi
Grafomanka poklaskaj sobie na dobranoc
Grafomanka
Ktoś, kto zna zasady pisania limeryków, wie, że jest tu błąd. Myślę, że Autor/ka też to wie, ale nie jesteśmy w szkole, tylko próbujemy rozruszać pióra i portal. Bo nie wiem, czy zauważyłaś, ale są pustki. Niby teksty są publikowane, ale brakuje entuzjazmu, werwy i życia...
Lubię miejsca tętniące życiem, a tu ewidentnie brakuje interakcji między manekinowej.
Między innymi przez takie akcje, jak twoja.
Ludzie chcą się pobawić, pośmiać, zainspirować. Być razem, choć osobno, bo jesteśmy stworzeni do życia w grupie, mimo iż mamy się... wiesz gdzie.
Weź udział. Zabaw się. Bądź stadna. Albo po prostu nie przeszkadzaj, jeśli łaska.
Wzorowa Płaczlinda
Ok.
słone paluszki, w ten sposób, to stworzycie tu miejsce dla otępiałych umysłowo, bo nie wiem kim trzeba być, żeby to 'coś' co tworzycie nazwać zabawą.
Niech niepowtarzalny weźmie sprawy w swoje ręce, a nie każdemu daje możliwość być niepowtarzalnym i pisać ze sobą. Chociaż tyle...
Każdy może mieć możliwość wstawienia tekstu, ale jedna osoba niech tym zarządza z głową, bo te komentarze są tak idiotyczne, że to wzbudza ubolewanie...
Grafomanka tobie się podoba tylko twoja brocha i na tym zakończy twoje ujadanie i sranie tępoto umysłowa
Spadaj!
Grafomanka
Skąd pewność, że Niepowtarzalny, to inny Niepowtarzalny, a poprzedni Niepowtarzalny nie czuwa nad formułą zabawy?
Skąd pewność, że jedna osoba pisze te same komentarze?
Sląd pewność, że obecna zabawa różni się od tej sprzed kilku laty?
słone paluszki, czy ty pijesz?
Może poczekaj do jutra i rano na trzeźwo ogarnij temat, bo dzisiaj 'rozmowa' wydaje mi się bez sensu.
Dobranoc
Grafomanka jesteś po helupe?
Wzorowa Płaczlinda, nie, ale ty na pewno. niemniej nie musisz się tym chwalić...
Wolałabym nie kontynuować. Mnie się kompletnie nie nudzi, by poświęcać czas na takie błahostki
Mianuję Płaczlindę na swoją zastępczynię, która z prxyjemnością wszystko ci wyjaści, wyłuszcxy i wytłumaczy. Ona to potrafi...
Zatem adijos gódbajos.
słone paluszki, no mistrzynie w akcji... 🤣
Grafomanka poklaskaj brochą i idź spać bo już pierdolisz bzdety
Grafomanka wiem że masz złe dni i musisz się wykrwawić ale miarkuj w tym co palisz
Grafomanka
Upiekłam szarlotkę, jest jeszcze cieplutka, idę sobie skubnąć kawałek. A ty pobaw się z Płaczlindą...
słone paluszki, o tej porze żresz?
Ciekawie...
Grafomanka
Nie, ale to w końcu szarlotka...
Musiałam jej skosztować.
weź w zęby nikotynę
słone paluszki, no dbasz widzę o linię jak typowa kobieta. Grunt to dobrze wyglądać...
Opowiem ci coś... moja przyjaciółka uczy w szkole, no i miała urodziny. Dostała, jak zawsze, masę słodyczy, ja nie narzekam bo podrzuca mi trochę, chociaż nie przepadam, ale juz na koniec dnia przychodzi do niej jeszcze jeden uczeń z ogromną bombonierką... szlag ja trafił na sam widok, bo ona cały czas się odchudza, więc mówi do niego, że nie trzeba było, bo ona i tak dobrze wygląda... uczeń jej na to 'pani wcale za dobrze nie wygląda'
Zawsze przypomina mi się to przy okazji słodkości... nie boisz się, ze za dobrze będziesz wyglądać?
Wzorowa Płaczlinda, znowu o wybielaniu wykład?
Grafomanka
Ale to moja pulchna dupa? Moja i niczyja więcej. Czy ty już nie masz nad kim biadolić? Ogarnij się i skup na czymś i na kimś innym.
Powodzenia!
Bez znaku zapytania po dupa.
Wzięły się za 'pobudzenie' portalu, tylko od dupy strony i zdziwione, że ktoś wyśmiewa nie pomysł ale wykonanie, bo jakby upośledzone tworzyły 'zabawy'
Co za tępota... a tak chciały zaistnieć. I ten wulgarny twór jeszcze się produkuje... żenada do potęgi n-tej!
dawaj ile możesz dać
Wzorowa Płaczlinda, tyle ile ty możesz dać, nie da żadna. Widocznie to kwestia praktyki... 🤣
'Pechowiec z miasteczka Przesrane,
marzenie ma jedno kochane,'
żeby z żywą poużywać,
bo w kostnicy wciąż nieżywa
i kuśka mu marznie nad ranem (•̀ᴗ•́ )
Stawiam na Stylowego ^•ﻌ•^
Szpilka
Ha, ha, ha nieżywa, a kuśka zwisa jak sopel 🌬
Stylowy
ona taka nieżywa,
jak on nekrofila zgrywa ( • ᴗ - ) ✧
Szpilka
ha, ha, ha
Szpilka.
Co Szpilka ma cię ukuć w coś, abyś się postarał więcej.
Niepowtarzalny Styl z Opowi
Staram się 😃
Bale na balach fatamorgana upitego z miłości do tańca.
Stawiam na kogoś z jajami.
Z jajmi powiadasz. A są tutaj tacy? O!
Postawię na Ad Aś
Pasja
Bezapelacyjnie Adaś ma jaką O!
Może kiedyś trafi na bal, na balach💃🕺↔No niech będzie Stylowy😃
Pechowy Stylowy i pewnie się zdziwisz :)
Kurczę, albo Stylowy albo Ad Aś albo...
Stylowy!
Chyba jest nie trafiony!!!😃
Kurczę, nigdy nie zgadłabym, że to DD!
Brawo👏👏👏
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania