LBnD 06 - Pszczółeczka
Marcin był młodym pszczelarzem. Poświęcał pszczołom naprawdę dużo czasu. Jego żona uważała, że zbyt wiele. Zawsze mu to wypominała. Nie omieszkała wytknąć tego i tym razem:
- Marcin, jak długo zamierzasz jeszcze pracować?
- Pszczółeczko, już za moment kończę.
- I znowu ta pszczółeczka i pszczółeczka. Dlaczego zawsze mnie tak nazywasz?
Facet kończąc pracę, podszedł do żony i rzekł szarmancko:
- Dlaczego? To proste. Jesteś moją pszczółeczką, gdyż jesteś życiem, bez którego nie mógłbym istnieć.
Kobieta, słysząc to, powiedziała tylko:
- Za pięć minut w sypialni.
Dziewięć miesięcy później Marcin przekonał się na własnej skórze, że należy dbać o pszczółki.
W końcu pszczółki to życie.
Komentarze (25)
Mówią , że jak zginą pszczółki to po nich ludzie i świat.
Sympatyczne opowiadanie o dzieleniu i mnożeniu miłości.
Pozdrawiam Shogun
Dziękuję bardzo :)
Również pozdrawiam.
Dość interesujące. Porządnie napisane
Dzięki Bucz :)
Witamy kolejnego śmiałka i życzymy wygranej. Brawo!
Literkowa pozdrawia
Dziękuję bardzo :D
Również pozdrawiam ;)
Shogunie→Fajne drabble. Dobrze napisane. Pszczółkowo→życiowe:)↔Pozdrawiam:)→5
Dekaos Dondi dziękuję, tak właśnie miało być, jak to powiedziałeś pszczółkowo-życiowo :)
Również pozdrawiam ;)
Uśmiechnęłam się i to jest najważniejsze. Miodzio drabbelek. Pozdrawiam
Miło mi to słyszeć :) No, jak są pszczółki, to i miodzio musi być :D
Również pozdrawiam ;)
Gut
;D
Shogun Mistrz komentarzy :D
Johnny2x4 A jak :D
Coś mi się zdaje że pszczoły Marcina produkowały nie miód, a przede wszystkim mleczko – które jak wiadomo:
• wspomaga proces płodności u kobiet,
• stymuluje owulację,
• zwiększa poziom progesteronu w ciąży i pobudza produkcję pokarmu w czasie laktacji,
• pomaga w walce z impotencją u mężczyzn i podnosi jakość spermy,
• łagodzi objawy menopauzy,
Teraz to mnie zabiłeś haha :D
Cóż, po tym co usłyszałem, to już sam nie wiem co produkowały, ale jednego jestem pewny. Mianowicie tego, że z pewnością jest to zacna substancja, zacny towar haha
Zapraszamy Autora na Forum do zagłosowania na najlepsze drabble:
https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/
Głosujemy do 31 maja / niedziela/ godz. 23.59
Literkowa dziękuje
Zabawne i zaskakujące, ale podobne motywy zdarzają się w życiu bardzo wielu ludzi, i nie tylko ludzi. 5, pozdrawiam :-)
Dziękuję, to prawda, zdarzają się wielu :D Miło mi, że Ci się podobało :D
Również pozdrawiam ;)
Trochę za bardzo przesłodzone. Nie czuć powodu tego przesłodzenia.
A tak to fajne.
Pozdrawiam
Antoni, jak to przesłodzone? Przecie pszczółki miodek produkują, a on słodki musi być :D
Fajnie, że fajne :D
Również pozdrawiam ;)
Tu bez przemyśleń, od razu załapałam!
Aleeee za to uśmiech na całą buzię ??
Pomysłowo, Shogunie, pomysłowo
Dziękuję :)
Uśmiech również jest ważny, więc cieszę się, że się pojawił ;)
Świetne! Na mordce uśmieszek się pojawił :D
I o to chodzi! :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania