Nowe TW#14 — Podsumowanie
Nowe TW — Edycja 14
Gatunek: Opowiadanie przygodowe/drogi oraz Horror i pochodne
Zgłosiły się: 22 osoby
Napisano: 18 tekstów
.
krajew34: http://www.opowi.pl/slonce-afryki-tw-14-a53455/
JamCi: http://www.opowi.pl/tw14-cma-bajka-a53497/
jagodolas: http://www.opowi.pl/tw-14-cyrkumstancje-a53511/
betti: http://www.opowi.pl/tw-14-w-kolorze-nieba-a53520/
Cofftee: http://www.opowi.pl/tw14-cztery-dni-temu-1z2-a53523/ http://www.opowi.pl/tw14-cztery-dni-wczesniej-2z2-a53551/
Kapelusznik: http://www.opowi.pl/tw14-stalkerprorok-a53543/
pkropka: http://www.opowi.pl/tw-14-zawod-pirat-a53592/
00.00: http://www.opowi.pl/tw14-dom-a53611/
ania_marzycielka: http://www.opowi.pl/tw-14-demony-czesc-1-a53625/
Ritha & Canulardo, zestaw Canulasa: http://www.opowi.pl/tw-xiv-dziwadelka-czesc-v-a53638/
Ritha & Canulardo, zestaw Rithy: http://www.opowi.pl/tw-xiv-1z2-dziwadelka-czesc-vi-a53686/ http://www.opowi.pl/tw-xiv-2z2-dziwadelka-czesc-vii-a53773/
marok: http://www.opowi.pl/tw-14-guilotomox-1z2-a53785/ http://www.opowi.pl/tw-14-guilotomox-2z2-a53811/
Marzyciel: http://www.opowi.pl/w-lodowym-potrzasku-a53792/
Antoni Grycuk: http://www.opowi.pl/tw-14-druga-polowa-zycia-a53809/
Berkas: http://www.opowi.pl/tw-14-pokotem-a53818/
szopciuszek: http://www.opowi.pl/tw-14-dom-a53824/
GrzybySąSpoko: http://www.opowi.pl/tw-14-ten-przeklety-thom-owen-a53826/
Pan Buczybór: http://www.opowi.pl/tw-14-szukajac-a53845/
fanthomas: http://www.opowi.pl/tw-14-gora-a53861/
.
Nie udało się: Mia123a, Aga jednostrzały, maga, Mane Tekel Fares.
.
Poziom prac był bardzo wysoki, więc Zespół TW nie miał łatwego zadania (typowano aż sześć tekstów!). Po długiej i burzliwej dyskusji (używanie brzydkich słów, wzajemne wyrywanie włosów, a nawet rzucanie krzesłami) w czternastej edycji przyznano dwie nagrody:
.
Pierwszą za tekst "Cztery dni wcześniej" autorstwa Cofftee
http://www.opowi.pl/tw14-cztery-dni-temu-1z2-a53523/
http://www.opowi.pl/tw14-cztery-dni-wczesniej-2z2-a53551/
.
Drugą za tekst "Guilotomox" autorstwa maroka
http://www.opowi.pl/tw-14-guilotomox-1z2-a53785/
http://www.opowi.pl/tw-14-guilotomox-2z2-a53811/
.
Gratulujemy zwycięzcom! Prosimy o kontakt mailowy.
.
Do Antologii zaproponowano teksty Cofftee, maroka, szopciuszka, GrzybySąSpoko oraz warunkowo Kapelusznika (jeśli poprawi błędy).
.
Dodatkowo zwycięzcy otrzymują nagrodę w postaci pomocy przy szlifowaniu warsztatu. Podczas dwugodzinnej sesji, uzyskasz szczerą opinię o tekście. Otrzymasz sugestie dotyczące poprawy stylu, tonu, wyboru słów i szyku zdań, nie odpuścimy także nielogiczności oraz błędów rzeczowych. Wychwycimy dłużyzny i niekonsekwencje fabularne, udoskonalimy dialogi. Krótko mówiąc – postaramy się wzbogacić Twój warsztat, byś mógł/mogła bezpiecznie wypłynąć na nieznane wody oceanu wyobraźni.
.
Zapraszamy do wzajemnego czytania i komentowania w nowej edycji, a także do losowania do puli, śledzenia fanpage’a, gdzie cyklicznie pojawiają się szkice okładek do Antologii oraz dołączenia do facebookowej grupy Treningu :)
https://www.facebook.com/groups/treningwyobrazni/
Komentarze (43)
poprawię błędy
Zuch:)
Cofftee, marok, gratulacje!!
Brawa też dla wszystkich, którzy zakwalifikowali się do antologii!
I dla wszystkich, którzy napisali, ta edycja to była prawdziwa przyjemność, całe mnóstwo dobrych tekstów :)
Gratulacje! :)
Hej, gratulacje dla wszystkich :|)
Potwierdzam burzliwą dyskusję ;) Straciłam niemal wszystkie włosy :p ;)))
Pozdrawiam :))
Ja tylko chciałam powiedzieć, że nie wszystkie przeze mnie!
jesień2018 taaaa, ale już taborety to była twoja sprawka ;p ;))
Aga jednostrzały obiecałam, że posklejam? Obiecałam. To po co do tego wracać? :-P
jesień2018 :)))
Super Gratuluję :-) Maroku i Coftee :-)
Gratuluję wszystkim, ale tak prywatnie to jeszcze raz Szopciuszkowi, którego tekst najbardziej mi podszedł.
Jeszcze raz dzięki! Bardzo się cieszę :)
Taa byla walka ostra.
Gratuluję zwyciezcom :)
Gratulacje dla kotka i kawki ?
Gratulacje.
Gratulacje dla wszystkich, oprócz zwycięzców. Nie no żartowałem, dla zwycięzców też :)
Gratulacje!
O-o-o! :-D
Dziękuję bardzo drogi zespole Treningu, za docenienie mojej pracy :-) Miło mi niezmiernie!
I gratuluję wszystkim, którzy brali udział, a także zespołowi, za ogrom zaangażowania, jak zwykle!
Dzięki, Kawusiu :) Twojej pracy trudno nie docenić, gdyż jest prze-świetna!
Gratulacje dla zwycięzców! :)
Mam pytanie o Antologię. Bardzo się cieszę, że taki zaszczyt mnie spotkał :) tylko nie wiem do końca jak to wygląda. Szukałam na forum, ale nie udało mi się nic znaleźć.
Tak pokrótce.
Antologia tematyczna - horror i ościenne. Antologia numer II (teraz wydajemy pierwszą). Wydanie papierowe + egzemlarz (lub eglemplarze autorskie). Wszystko za darmo. Prawdopodobnie wydane z Ridero.
Na razie jesteśmy na etapie walki o pierwszą antologię + jeszcze korekty do drugiej, itd. Trochę to potrwa.
Ale super, dzięki :) To czekam na obie.
Ciekawe pod jakim gatunkowcem będzie kolejna antologia ;)
Byleby nie romans hehe
fanthomas może historia
Bogumił historia wymaga dużej wiedzy, chyba tylko ozar by się załapał
fanthomas Jeszcze Karawan, Krajew jest obyty, Kapelusznik ;d
jolka_ka ozara nie przebiją ;)
Ja się na historii znam jak na polityce czyli prawie w ogóle
fanthomas ale może być historia współczesna w tym też, każdy zawsze coś tam pamięta sprzed 5, 10 albo 15 lat.
Bogumił no to takie coś już bardziej
fanthomas każdy by mógł sobie wybrać co lubi
Gratulacje dla zwycięzców!
Gratulacje dla wszystkich! Bardzo mocna edycja, mam nadzieję że cały zespół przeżył obrady. ;)
Niektórzy musieli wziąć urlop dla podratowania zdrowia.
Hahaha, taa Jesien mi przeorala facjate pazuramy :D
Musimy pomyslec o drugiej limuzynie jednak.
pkropka taaaaa Ale Canulasowi to i tak nic nie pomoże, bo stracił wszystkie włosy! Tak walczył... ;)
Mnie trochę zostało :p ;))
Ritha, trzy plasterki i po płaczu, a Canu tych włosów to i tak dość oszczędnie miał. Mane, zdaje się, po prostu jest leniwy. Nie przesadzajmy.
Aga jednostrzały w nosie to tak sięśrednio liczą
jesień2018 leniwy, czy nie, ostatecznie się przydał.
Ba!
:3))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania