https://www.tiktok.com/@kkksanah2/video/7654786292848266518
nawalony z intelektualną cieczką
to mój tekst grafomanki
Proszę przetestować i potwierdzić, albo zaprzeczyć.
Óła, óła . O! I am going to be sad. (czytaj- aj em going tu bi sad.)
Dziękuję i wzajemne serdeczności.
Óła, óła. NO! I am going tu cry (czytaj - aj em going tu kraj).
jebać grafomanke w brudną dupę hahaha zasraną
chuj mi zrobisz głupia pindo
Grafomanka nie mam, ja nie pytam o takie rzeczy nie widzisz że kradne bity itp
Ni ce!. Ni by. Czyste A+
realista no dobra; tu mnie masz, gratuluje
Koniu nie porownuj reki do chuja
Pozdrawiam serdecznie Miłego dnia
Dziena hiena . Bieg ukończyłem , wiary ustrzegłem. Przepracowałem 65 + 2 bo miałem siły i zapał do pracy. Dziś...