Poprzednie części: wiersz - pasują do wszystkiego.
wiersz - oda do śmierci
przyjaciółko
zawsześ przy mnie
bacznie śledząc porażki
czekasz cierpliwie spotkania
otoczona strachem pieniaczy
wśród łez i łkania
robisz miejsce nowemu
dumnie i bezwzględnie
rozumiem intencje
i losy każdego istnienia
moje poddam w swoim czasie
choć życzą krótkiego
Komentarze (6)
Weż gumkę recepturkę i pierdolnij sobie w łeb w celu utrwalenia debilizmu.
Połknij najpierw.
... a gdyby tak porażki poszły do lamusa.
Ciekawie co ona wtedy...
Pozdrawiam serdecznie 5*
Miłego wieczoru
Dziękuję serdecznie.
Puki jest życie jest i śmierć.
Porażki (wypadki) są jedynie dodatkową okazją.
Nawet jeśli ktoś będzie wiódł bezbłedne życie, ani razu nie spadnienznrowera, nikt go nie potrąci, nie przywali go drzewo, to życie jak świecą ma swój kres i w końcu zgaśnie. Śmierć cierpliwie poczeka.
Ważne jest to co między dziś, a dalekim jutrem. To życie...
Pozdrawiam
Oby jak najdalszym. Ona i tak poczeka 😁
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania