Pokaż listęUkryj listę

Drabble - LBnD53 - Kogucik i kurka

w tematach: "rękawiczki" oraz "pożądanie"

 

Kochliwy młodzieniec od dziecka doceniał kobiecy wdzięk. Był przy tym zupełnie niewybredny. Można wręcz rzec, że wszystkie panie były w jego typie.

Miał w sobie "to coś". Serca dziewczęce ulegały równie łatwo, co łamały się z trzaskiem łez, rozbijanych o bruk. Wodzony ciekawością, nie zatrzymywał się zbyt długo przy jednej spódnicy.

Trafiła go "ta jedyna" w najmniej spodziewanym momencie.

Piękność doskonała, dla której pułki traciły głowy i na skinienie skakały w ogień.

Uśmiechnęła się właśnie do niego. Spędzili razem tydzień wspanialszy, niż jakakolwiek poezja jest to w stanie opisać. Znudziła się dość szybko i znalazła kolejnego chłopca z rozżarzonym wzrokiem.

Następne częściDrabble - Piątkowy kierowca

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

 • LBnDrabble tydzień temu
  Witamy w Bitwie i jeszcze zapraszamy do olinkowania na Forum
 • Szpilka tydzień temu
  Poncki, 'tą razą' puenta przewidywalna, bo to samo życie jak w przysłowiu - nosił wilk razy kilka... aczkolwiek stawiam piątaka, bo lubię Twoje pisanie 👍😉
 • Poncki tydzień temu
  Szpilka dzięki za piątaka i za lajka :P.
  Puenta ma być zaskoczeniem dla kogucika :)
 • Szpilka tydzień temu
  Poncki

  Aha, pewnikiem dziób mu opadł 😂
 • Dekaos Dondi tydzień temu
  Poncki↔No tak. Zapewne puenta zaskoczeniem była. Chociaż całkiem możebne, że owa piękność, też będzie kiedyś zaskoczona, bo gusta bywają... odjechane, niespodziane i nie mające nic wspólnego, z jakąkolwiek zasadą "widocznego piękna"↔Pozdrawiam😂:)
 • Poncki tydzień temu
  Piękno przemija. O tym krępującym fakcie wiele osób zdaje się zapominać. Jeszcze innym trudno jest się z tym pogodzić. I później , jak w piosence Hey, smarują się samoopalaczem.
 • Pasja wczoraj o 12:48
  Takie to są te kurki. Piękno dla każdego ma inne znaczenie i szybko matowieje. Kogucik pewnie był z pułku ułanów i popędził przed siebie, bo nie warto zaprzątać głowy jedną kurka.

  Miłego dnia
 • Poncki dzisiaj o 7:55
  Czy piękno matowieje? Zależy co uznamy za piękne. Jeśli fizyczność to owszem, mamy mało czasu na tym świecie. Jeśli umysł uznamy pięknym, to z biegiem lat będzie tylko piękniejszy.

  Wzajemnie :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania