Opowiw *** Gangos Palalula
Kiedyś spróbowałem zawrzeć choć cień emocji,
w słowach bez znaczenia.
{chyba, że przypadkowo, w innych języku}.
------------------------------------------------
ɠคภɠ๏ร թคlคlยlค
–– Dusa suja pirto flika sranto. Suntu duntu.
–– Haja watu matru. Taru aru bui.
–– Jebos gangos palalula.
–– Palalula kapi pizdor.
–– Pizdor? Niuk niuk niuk! Joki faju meri swatu.
–– Jati klati duśia ruju bambur.
–– Doto roto. Bambur srambur, pertis gluś.
–– Kilaj kuśkaj kurwos pierdos.
–– Fupa pujda malto sralos. Tripaj babu.
–– Hjaju gluto brym.
–– Orga torga zazo
–– Wogi gugi, glucek
–– Tripaj babu, wogi gugi. Lujko hijo witra muśki.
–– Surki durki.
–– Fiutan fiutan. Masra, masra.
–– Masra jujcia. Gangos wodru smata titas.
–– Palalula jebos!
–– Jebos, jebos. Lonko fonto.
–– Hry hry, hry.
–– Sreto czubaj pipuś muk.
–– Sreto? Mandu srandu jundu fundu.
–– Cholorerus dynek pindek.
–– Tripa lulaś świros!
–– Hry hry hry.
–– Niuk niuk niuk. Dusa suja purta.
–– Soro gongor, pujpa jajas.
–– Pizonteria srenta. Kulwos mata srata.
–– Jujas popier doldo. Popier doldo turbon!
–– Hry hry hry.
–– Fiutu tatu. Suntu duntu jatas.
–– Śipar duśa siśa praciok!
–– Dupa.
–– Dupa.
–– Dupa.
? ?
? ?
?▄▄ ▄▄?
▐█████████▌
█░══░░░══░█
█ ? ? █
█░░░░░█░░░░░█
█░░░??░░░█
█░░░░░░░░░█
██????██
║║║║║║║
█▒?▒█
Komentarze (17)
Toż to rozmowy z pitolenia są!
Dede, szczerze mnie ubawiłeś :D
Tjeri↔Dzięki za "D":)↔Miewam specyficzny humor:)↔Może faktycznie stamtąd?:))
Pozdrawiam?:)
A po jakiemu to? Super dla Z po paleniu, ale po polskiemu? Czub!
PS. MATA SRATA JEST NAJ!???
ZielonoMi↔Dzięki:)↔Po żadnemu:)↔Chyba, że to język ręcznika:))↔Pozdrawiam?:)
Ale schiza ? ?. Dziwny, ale dosyć ciekawy eksperyment. O ile dobrze pamiętam, coś w podobnych klimatach już kiedyś na Opowi było.
⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️, pozdrawiam ? ? ?
Piotrek P.1988↔Dzięki:)↔Masz nie tylko bogatą wyobraźnię i sny, lecz ponadto, dobrą pamięć:))
Tak było:)↔Nawet tytuł ten sam?:)
Z mądrym można porozmawiać w każdym języku. Czasami, aż ręce bolą ?
Pozdrawiam ?
Urszula Pieńkowska↔Dzięki:)↔Co racja, to racja. Nie zaprzeczę temu:)↔Pozdrawiam?:)
Piękne. Sama esencja Twojej twórczości, ha ha ?
Wyszedł trochę sanskryt, całkiem zgrabny języczek.
Pozdrawiam ?
Pobóg Welebor↔Dzięki:)↔ No a jakże, że esencja! Trafiłeś w punkt:))↔Pozdrawiam?:)
Końcówkę masz trochę jak Lem:
"Aż bamba się odmurczy
I goła powróci".
Marianie↔Dzięki:)↔Tak głupawka mnie kiedyś napadła:)↔Pozdrawiam?:)
Trzy ostatnie słowa to chyba z jakiegoś uniwersalnego języka... Hahaha!
TrzyCztery↔Dzięki:)↔Zapewne. To nie ulega wątpliwości. Można by napisać wiersz, gdzie wersy były by na początku, kompletnie bez sensu i w miarę zwrotek, nieco bardziej czytelne... aż na końcu... zupełnie:)
Pozdrawiam?:)
Przypomniało mi sie Twoje opowiadanie o hmm... pląplaniu? ;)
Szopciuszek↔Dzięki:)↔Ale tamto, było chyba nieco bardziej zrozumiałe:))
Pozdrawiam?:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania