Poprzednie częściOpowiw *** Jesteśmy?  Opoww
Pokaż listęUkryj listę

Opowiw *** Powrócimy...

Powrócimy nad truskawkowe morze, splatać ciepłe oddechy, zapachem bryzy ze wspomnieniem zielonych szypułek. Jeśli będziesz chciała, zatrzymasz je dłużej spojrzeniem, gdzie żółty promień słońca, zatańczy zielonym błękitem. Wilgotnym echem różowej muszelki, zdobionej konfiturą z fal. Drżącym niepokojem namiętnej plecionki, na spoconej plaży pod okiem spienionych bałwanów, wrzeszczących przyzwoitek, z białymi grzywkami.

Przypływ. Odpływ.

W pozostawionych śladach, nasączonych tajemnicą świtu, całun zmierzchu, kolorem pomarańcz, maluje ciszę twoich ust.

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • andrew24 dwa lata temu

    Pięknie

    Pozdrawiam serdecznie 5*
    Miłego dnia

  • Dekaos Dondi dwa lata temu

    Andrew24↔Dzięki:)↔Pozdrawiam🤠:

  • Bettina dwa lata temu

    https://youtube.com/shorts/qmt63XfLcys?si=HQCQWqDFwyUgnuzu

  • Dekaos Dondi dwa lata temu

    Bettina↔Dzięki:)↔Pozdrawiam🤠:

  • Bettina dwa lata temu

    Dekaos Dondi
    Pocałuj mnie w dupẹ.

  • Joan Tiger dwa lata temu

    Ładne. :)

  • Dekaos Dondi dwa lata temu

    Joan Tiger↔Dzięki:)↔Pozdrawiam🤠:

  • droga_we_mgle dwa lata temu

    O, tego typu tekstu jeszcze od Ciebie nie przeczytałam.

    Interesujące, dość zmysłowe i nawet urocze, ale mam wrażenie, że gdybym dostała coś takiego do zinterpretowania na polskim, to bym Cię znienawidziła...

    Pozdrawiam

  • Dekaos Dondi dwa lata temu

    Droga_we_mgle→Dzięki:)↔Na pocieszenie rzeknę, że gdybym ja dostał coś takiego...
    to bym↔znienawidził samego siebie🤠:~)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania